İçeriğe geç

Hava Kargo

Hava Kargo
Hava Kargo

Hava kargo taşımacılığı ile kimyasal ürünler, ısıya dayanıklı maddeler ya da ileri teknolojik ürünler gibi gönderilerin taşındığı özel bir kargo hizmeti olarak ifade edilebilir. Dünya üzerinde ki birçok noktada gönderiler hava kargo ile taşınmaktadır. Kargo ile daha çok değerli ürünlerin taşınması için tercih edilebilmektedir. Ayrıca hem havalimanına hem de eve teslimat seçeneklerinin olması ile müşteriler için oldukça avantajlı noktaları da bulunmaktadır. Bizler firma olarak kargo hizmetlerimizi sizler için gerçekleştiriyoruz. En iyi hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyeti kazandırdığımız bu hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz eğer bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Hava kargo hizmetleri iki şekilde gerçekleştirilmektedir. Bunlardan ilki havalimanına teslimattır. Bu hizmet ile mal veya ürünler uçağa yüklenir ve sonrasında havalimanında teslim edilir. Diğeri ise adrese teslimattır. Bunda ise uçağa ürünler yüklenen gönderiler havalimanında kargo şirklerinin aracına yüklenir ve sonrasında istenilen adrese ulaştırılarak teslim edilir. Kargo hizmetleri oldukça uygun fiyatlar üzerinden rahat ve pratik teslimatlar sağlamaktadır. Bizlerde firma olarak siz müşterilerimiz için bu kargo hizmetlerimiz bulunmaktadır. Sizler için en kaliteli hizmetler sağlayarak teslimatlar gerçekleştiriyoruz. Sizlerde eğer bu hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz bizler ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Hava Kargo Hizmeti

Hava kargo hizmetlerinden birden fazla avantaj bulunmaktadır. Bunlar içerisinde özelliklede taşınma süresinin kısa olasının avantajını söyleyebiliriz. Diğer kargo hizmetlerine kıyasla oldukça kısa sürede teslimatlar sağlanmaktadır. Esnek planlama, gelişmiş havayolu lojistiği, hızlı ve güvenli taşınması, hassas ürünlerinin hasarsız taşınması, ekonomik taşıma imkânı gibi birçok avantajlarından bahsedilebilir. Bizlerde firma olarak kargo hizmetlerimiz ile sizler için en avantajlı teslimatları sağlıyoruz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz eğer bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Firma olarak hava kargo hizmetlerimizde sizler için en uygun fiyatlar üzerinden gerçekleştiriyoruz. Gönderilerinizi güvenle uçağa yerleştiriyor ve güvenle sizlere teslim ediyoruz. Müşterilerimiz için en kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlar ile sağlıyoruz. Sizlerde eğer buz hizmetlerimizden uygun fiyatlar üzerinden yararlanmak isterseniz bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×