İçeriğe geç

Topselvi Kurye

Topselvi Kurye
Topselvi Kurye

Aynı şehir içinde bile kimi zaman bir semte ulaşım sağlamak saatleri alır. Günümüzde hızın ve zamanın değeri artmış, yapılacak işlerin ve programların sayısı arttıkça da zaman yetmemeye başlamıştır. Hem bireyler hem de firmalar, bir iş yaparken zaman kaybetmek istemiyor, trafik yoğunluğunda semtler arası geçişi beklemek istemiyor. Bunun için geliştirilen kurye hizmetleri, paket gönderip almak isteyenlerin işini kolaylaştırıcı bir yöntem olarak karşımızda duruyor.

Biz de yıllardır bu sektörde hizmet veren bir firma olarak günümüzde kurye hizmetlerinin yaygınlaşmasından son derece memnunuz. Her semte ayrı ayrı hizmet taşıyor, kaliteli hizmet anlayışıyla hareket ediyoruz. Kartal’a bağlı Topselvi halkına da Topselvi kurye olarak ulaşım sağlıyoruz.

Topselvi kurye ekibimiz, 24 saat çalışır. İstediğiniz an personelimizle irtibat kurabilir ve hizmet talep edebilirsiniz. Bireysel gönderilerde olduğu gibi işverenlerin gönderilerinde de hız seçenekleriyle alternatifler sunuyoruz. Müşterilerimizin seçtiği unsurlara göre de kurye hızımızı ve saatimizi ayarlıyoruz.

En hızlı teslimat yapmak isteyen müşterilerimiz için acil kurye seçeneğimizi devreye sokuyoruz. Motorize ekiplerimiz, dakikalar içinde adresinizde oluyor ve paketinizi alıp alıcıya götürüyor.

Topselvi Kurye Hizmeti

Topselvi kurye ekibimiz güvenliğe son derece önem verir. Gönderinin içeriğinde ne olduğu fark etmez. Zaten yasal çerçeveye uygun paketler taşındığı için içerikteki değerli eşyalarla veya hassas bir hediyelik eşya ile ilgilenilmez. Önemli olan müşterimizdir. Müşterimizin gönderisine bu sebeple değer verilir. Her paket öznel olarak değerlendirilir ve en özenli şekilde taşınır. O sebeple her paket bizim için değerlidir. Kuryemiz de hak ettiği değeri gösterir.

Tecrübeli ekibimiz, yeni ve bakımlı araçlarımız, kesintisiz hizmet programımız en kaliteli hizmet için gerekli doneleri gösteriyor. Bu kaliteli hizmet unsurlarının yanında makul fiyatlarla da hizmet sağlayarak müşterilerimizin gönlünü fethediyoruz.

Müşterilerimiz hem avantajlı ve kaliteli hizmetimizden istifade ediyor hem de kaliteyi uyguna almış oluyor. Müşterilerimizin talep ettiği her hizmetin de ödemeye yansıyan bir yanı oluyor. Teslimat için kullanılan mesafe ve hız ücret bilgisine dâhil ediliyor.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×