İçeriğe geç

Acarkent Kurye

Acarkent Kurye
Acarkent Kurye

Dünya üzerinde meydana gelen gelişmeler yaşadığımız dönem içinde o kadar artmıştır ki bu gelişmelerin içerisine her geçen gün bir yenisi daha eklenmektedir. Yeni yeni gündelik yaşam içerisinde kullanılmaya başlayan bu hizmetlerden bir tanesi de moto kurye hizmetleridir.

Acarkent kurye olarak dünyada olan gelişmelere karşı kayıtsız kalmıyor ve en iyi ürün dağıtım hizmetini sunduğumuzu sizlere daha evvelden yapmış olduğumuz hizmetlerle ispat ediyoruz. Firmamız her daim yenilik ilkesini savunduğu için sektör içinde tezahür eden tüm yenilikleri yakından takip ediyor ve meydana gelen bu değişimleri entegre edebilmek için sahada araştırmalar yapıyor.

Moto kurye hizmetlerine olan ihtiyacın ne zaman hasıl olacağı öncesinde kestirilebilen bir durum değildir. Bu durumla alakalı gereken her türlü tecrübeye sahip olan firmamız en acil zamanlarda bile yanınızda yer almayı temel bir amaç olarak edinmiştir. Ve bu amacı da acil moto kurye hizmeti aracılığıyla yerine getirmeye özen göstermiştir.

Acarkent kurye olarak sizlere sağlamış olduğumuz acil ürün taşıma hizmeti sadece İstanbul içindeki lokasyonlar için geçerli bir durumdur. Bu hizmet türüne göre faaliyetin yerine getirilme süresi maksimum 90 dakikadır.

Acarkent Kurye Hizmeti

Geçtiğimiz dönem içinde ulaşım hizmetlerine verilen önem artmış ve kara yollarına alternatif yeni ulaşım araçları tercih edilmeye başlanmıştır. Bu durum moto kurye hizmetlerine de yansımış ve firmamızın da kurye dağıtım hizmetlerinde kullanılır hale gelmiştir.

Firma olarak uçak kargo hizmetimizi genel olarak şehirler arası ürün teslimatı işlemlerinde kullanıyor ve teknolojinin getirilerinden sonuna kadar faydalanıyoruz. Böylece karayolu kullanılarak yapılan ürün taşıma hizmetine nazaran daha hızlı hareket ederek ürünün teslimatını oldukça kısa bir zaman dilimi içinde yapıyoruz.

Ulaşım sistemlerinin gelişmesi ve ulaşım ağlarının her yere uzanır hale gelmesine binaen kurye taşıma hizmetlerinde adeta yeni bir devrim meydana gelmiş ve kuryeler artık daha dar alanlarda değil de neredeyse kilometrelerce uzaklıktaki yerlere kadar ulaştırılmaya başlanmıştır.

Acarkent kurye olarak ürün dağıtım hizmetlerimizde sadece İstanbul içiyle yetinmiyoruz. Bunun yanı sıra İstanbul dışındaki yerlere de kurye teslimatı yapıyoruz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×