İçeriğe geç

Başıbüyük Kurye

Başıbüyük Kurye
Başıbüyük Kurye

Başıbüyük, Maltepe ilçesine bağlı ve yarısı ormanlarla kaplı bir mahalledir. Mahallenin kurye ihtiyacına cevap veren firmamız, Başıbüyük kurye olarak hizmet taşır. Sıklıkla tercih edilmemizin en büyük nedeni, müşterilerimize verdiğimiz değer ve bunun hizmetimize yansıyan yönüdür. En üst seviyede gerçekleştirdiğimiz taşımacılık hizmeti, müşterilerimizin takdirini toplamaktadır.

Uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren firmamız, güvenli ve bakımı tamamlanmış araçlarla yola çıkar. Deneyimli kuryeleriyle bulunduğu semtten en uzak başka bir semte bile en kısa sürede ulaşabilir. Hız kurye hizmetinin olmazsa olmazıdır. Bu sebeple motosikletlerin donanımı kadar kuryelerimizin becerisi ve sürüş yetkinliği de o derece önemlidir.

Başıbüyük kurye çözümlerimizi takdir eden müşterilerimiz yıllardır bizimle çalışmaya devam eder. Gerek semt sakinlerimiz gerekse mahallede bulunan işkollarında çalışanlar ve işverenler gönderilerini bizimle iletmeyi tercih eder. Bölgenin en çok tercih edilen firması olarak hizmetlerimizin kusursuz şekilde işlemesi için 24 saat hizmete devam ediyoruz.

Aralıksız hizmet anlayışı ile her an ulaşılabilir olmayı tercih ediyoruz. Müşterilerimizin hiçbir şekilde mağdur olmasını istemiyor, istedikleri an gönderi yapabilmelerini sağlıyoruz. Avantajlı hizmetlerimizden istifade eden müşterilerimiz memnuniyetlerini hizmet almaya devam ederek gösteriyor.

Başıbüyük Kurye Hizmeti

Başıbüyük kurye ile trafik yoğunluğunda bile en uzak mesafeye 1 saat içinde ulaşıyor ve paketinizi teslim ediyoruz. Takip sistemimiz sayesinde gerek ekip arkadaşlarımız gerekse müşterilerimiz kuryelerimizin nerede olduğunu görebiliyor ve paketi hakkında anlık bilgi almaya devam ediyor.

Sadece İstanbul içine hizmet taşımıyoruz, aynı zamanda şehir dışına da en hızlı şekilde gönderilerinizi ulaştırıyor veya gelen gönderileri size teslim ediyoruz. İster otogar kurye ister havayolu ile uçak kargo sistemimizi kullanarak gönderilerinizi yollayabilirsiniz.

Hizmet anlayışımızın en önemli ayağı ne olursa olsun kaliteden taviz vermeden yola devam ediyor oluşumuzdur. Zamanında ve güvenli bir teslimat sağlayarak en ekonomik maliyetlerle müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

Müşterilerimizin kullandığı mesafe, gönderi boyutu ve hız da hesaplamaların içine katılıyor. Bu şekilde her müşterimiz kendi kullandığı hizmetin karşılığını vermiş oluyor. En uyguna en kaliteli hizmeti alıyor.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×