İçeriğe geç

Riva Kurye

Riva Kurye
Riva Kurye

Riva kurye olarak başta Beykoz olmak üzere İstanbul’da her mahalleye ulaşan ekibimiz, süratli ve güvenilir hizmet sunar. Gerek işletmelerin gerekse bireysel olan gönderilerin zamanında ve sorunsuz şekilde istenilen adrese ulaşması için çalışmalar titizlikle yürütülür.

Esnek çalışma saatleriyle hizmet veren ekibimiz, gece veya gündüz fark etmeksizin aynı hizmet kalitesiyle teslimata devam eder. Müşteri hizmetlerimize aradığınız her an ulaşabilirsiniz. Talep formunu doldurarak nasıl bir hizmet talep ettiğinizi bildirirsiniz. Ekibimiz de sizin için bir hizmet planı oluşturur. Kuryemiz de bu planı gerçekleştirir.

Riva kurye ekibimiz, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda teslimat planı oluşturduğunda bundan sonra kuryemizin sorumluluğuyla ilerler. Kuryemiz en kısa sürede adresinize ulaşır. Paketinizi en özenli şekilde alır, motosikletle yerleştirir. Ardından teslimatın yapılacağı adresin bilgisini navigasyona girerek ve kendi kestirme yol bilgisi dâhilinde yola çıkar. Adrese gittiğinde sadece alıcıya teslimat yapar. Böylece süreç en süratli ve güvenilir şekilde gerçekleşmiş olur.

Ekibimiz süreci takip etmeye devam eder. Kuryelerimizin üzerinde bir takip izleme cihazı bulunur. Böylece en sorunsuz şekilde teslimat yapılır. Teslimat sonunda da müşterilerimize gönderinin en güvenilir şekilde alıcıya ulaştırıldığına dair mesaj gönderilir.

Riva Kurye Hizmeti

Riva kurye firmamız, 1994 yılından beri sektörde hizmet verir. Tecrübesini yeniliklerle birleştirerek kalıcı olmayı başarmıştır. Alt yapısını, donanımını ve yazılımını geliştirerek İstanbul’un her köşesine, her mahallesine hizmet taşır. Müşterilerimiz kendisine gösterilen bu özeni takdirle karşılayarak firmamızdan hizmet almaya devam eder. Bizim için en büyük ödül budur.

Çalışmalarımızın, gayretlerimizin karşılığını takdirle görmek çalışma şevkimizi arttırır. En üst düzeyde hizmet vermek için çabalarımız devam eder. Gerek kuryelerimiz gerekse kurum için diğer çalışanlarımız, bu güvenin tesisi ve devamı için en sorunsuz teslimatı gerçekleştirir.

Müşterilerimizin takdirini kazanırken aynı zamanda uygun maliyetlerle de hizmet vermeye çalışıyoruz. En ekonomik hizmet unsurlarını oluşturarak müşterilerimizin kullandığı hizmet kadarını ödemesini sağlıyoruz. Farklı hız seçenekleri oluşturarak bu hızlara göre farklı maliyetler belirliyoruz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×