İçeriğe geç

Polonezköy Kurye

Polonezköy Kurye
Polonezköy Kurye

Polonezköy kurye olarak hizmet veren firmamız, güvenilir ve süratli taşımacılık yapar. İstanbul’un bütün semtlerine en hızlı şekilde ulaşım sağlar. Bunun için zamanla sistemlerini yenileyerek ve yenilenerek adım atar. 1994 yılından beri sektörde hizmet vererek benzersiz bir tecrübeye sahiptir. Bu tecrübeyi yeniliklerle birleştirerek en kaliteli hizmeti sunar.

Gerek İstanbul içi gerekse il dışı gönderilerde dikkatli ve özenli teslimat sağlar. Gün içinde il ve il dışı gönderileri tamamlar. Sistemli ve düzenli çalışmalarıyla profesyonel bir hizmet verir. Profesyonel hizmetin ardında yatan dikkat ve özendir.

Polonezköy kurye ekibimiz, esnek çalışma saatleriyle hizmet verir. İhtiyacınız olduğu an arayabilir, hemen gönderiyi gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul nüfus yoğunluğu ve iş kolları fazla olan bir şehirdir. Gece dahi gündüz gibi yoğunluk ve çalışmalar devam eder. Bu sebeple kurye hizmetlerimiz 7/24 devam eder.

Yoğun iş temposunda hizmet veren ekibimiz, teslimatın bütün aşamalarını takip eder. Kuryemiz adresinize gelip paketi aldığında en özenli şekilde motosiklete yerleştirir. Ardından en hızlı rotasyonu oluşturarak yola çıkar. Alıcıya teslim ettikten sonra da size bir teslimat mesajı gönderilir. Teslimatın yapıldığını bildirilir. Bu sürede takip sistemi ile ekibimiz bütün teslimatı izler. Sorun yaşanmadan teslimat gerçekleşmiş olur.

Polonezköy Kurye Hizmeti

Polonezköy kurye ekibimiz her paketi özenle taşır. Bazen paketlerin boyutu motosiklete sığmayacak kadar büyük olabilir. Geniş araç filomuz her pakete göre teslimat yapabilecek kapasitedir. Büyük boyuttaki gönderiler için araçlarımızı kullanıyoruz. Müşterilerimizi hiçbir konuda mağdur etmiyoruz. İsteklerini değerlendirip gerçekleştirmeye gayret ediyoruz.

İster motosikletle olsun ister araçla yaptığımız bütün teslimat aynı özeni ve sorumluluğu kapsar. Kuryelerimiz güvenli ve gizlilik ilkesine uyan ulaşımı ve teslimatı sağlar.

Müşteri odaklı bir firma olarak müşterilerimizin hizmetimizden ve kalitemizden memnun kalmasını önemsiyoruz. Nitelikli personelimizle nitelikli hizmetler veriyoruz. Profesyonel olarak sağladığımız çalışmaları en ekonomik şekilde gerçekleştirmek istiyoruz. Bunun için de elimizden geleni yapıyor, müşterilerimiz için makul fiyatlar oluşturmaya çabalıyoruz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×