İçeriğe geç

İçerenköy Kurye

İçerenköy Kurye
İçerenköy Kurye

İçerenköy kurye hizmetlerimizle Ataşehir ilçesinin en işlek mahallelerinden birisinde paket taşımacılığı yapıyoruz. Bir yerden başka bir yere gitmesi, bir yerden alınıp başka bir yere getirilmesi ya da çoklu adreslere dağıtılması gereken her türlü pakette yardımcı oluyoruz.

İçerenköy kurye uygulamalarımızla mahallemiz ile İstanbul’un diğer bütün noktaları ve çevre iller arasında taşımacılık yapıyoruz. Her zaman en yakın çözüm ortağı oluyor hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

Yıllardır fatura, diş malzemeleri, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, bilet, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, yemek, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, anahtar, laptop ve daha onlarca paketin alıcılarına ulaştırılmasını sağlıyoruz.

İçerenköy Kurye Hizmeti

İçerenköy kurye alanında her ihtiyaca en uygun çözümleri sağlıyoruz. Bunun için farklı kurye modelleri tercihe açıyoruz. Dilerseniz motorlu kuryemizle İstanbul içindeki bütün adreslere paketlerinizi en hızlı biçimde ulaştırabilirsiniz. Uçak kargo hizmeti ile havalimanlarına taşıma hizmeti alabilir, paketlerinizi elliden fazla şehre gönderebilirsiniz.

Şehirlerarası kurye hizmeti ile İstanbul dışına gitmesi gereken gönderilerinizi de taşıyor, yüksek standartlarda taşıma hizmeti veriyoruz. Motorlu kuryemizle taşınamayacak kadar büyük paketlerinizi ise arabalı kurye hizmetimizle taşıyoruz. Bütün hizmetlerimizde beklentilerin üzerine çıkıyoruz.

Mahallemizde firmamız kalitesi, güvenilirliği, hızı yanında aynı zamanda uygun fiyat avantajıyla öne çıkmaktadır. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor, bütçe dostu fiyat avantajlarımızla öne çıkıyoruz. Kurye fiyatlarımızı mesafeye, kurye modeline, paketin özelliklerine ve güzergahtaki ekstra durumlar gibi detaylara göre belirliyoruz. Her zaman en iyi hizmeti en uygun fiyatla sağlıyoruz.

Her türlü sorunuz, öneriniz, randevu talebiniz, net fiyat bilgileriniz için iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz. Bunun için çağrı merkezimizi arayabilir, resmi web sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz. Hizmet noktalarımızı ziyaret edebilir ya da WhatsApp hattımızdan yazabilirsiniz. Uzman ekibimiz ihtiyaçlarınızı her zaman dinleyecek, en uygun çözümleri sağlayacaklardır.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×