İçeriğe geç

Şenlikköy Kurye

Şenlikköy Kurye
Şenlikköy Kurye

Şenlikköy kurye ekibimiz 7/24 hizmet verir. Çalışmalarına hızla ve dikkatle devam eden firmamız, semt sakinlerine ve işkollarına hizmet taşır. Bütün gönderileri özenli ve dikkatli teslim ederek takdir toplar. İstanbul’daki trafik yoğunluğunun içinde olan herkes, işlerini en kısa ve kestirme yoldan halletmek istiyor. Bunun için de kurye hizmeti âdeta cankurtaran gibi imdada yetişiyor.

Kuryelerimiz müşterilerimizin trafikte kalmadan paketlerini teslim etmelerine yardımcı oluyor. Kurye hizmetinin getirdiği pek çok avantajdan bütün müşterilerimiz istifade ediyor:

  • Zamanında teslimat
  • Güvenilir ulaşım
  • Ekonomik fiyat
  • İstenilen hızda hizmet.

Şenlikköy kurye ile her türlü boyutta paketinizi taşıyabiliyoruz. Bazı paketler motosiklete sığmayacak kadar büyük olabiliyor. O zaman araç desteği veriyoruz. Her koşulda güvenliği temin ederek alıcıya en iyi teslimatı gerçekleştiriyoruz. Sadece şehir içine değil, aynı zamanda şehir dışına da teslimat yapıyoruz. Otogar veya uçak kargo kullanarak istediğiniz ilde istediğiniz bir adrese paketinizi götürüyoruz.

Kuryelerimiz paketin güvenli bir şekilde taşınmasına çok özen gösteriyor. Çünkü paketin içinde bazen hassas içerikler olabiliyor. Hediye paketlerinde pasta, çiçek veya kırılacak bir eşya olabiliyor. Bazen de işverenler için evrakların en üst düzeyde gizlilikte teslim edilmesi gerekiyor. Paketin içeriğine bakmaksızın her teslimatta aynı özenle taşıyoruz.

Şenlikköy Kurye Hizmeti

Şenlikköy kurye ekibimiz, 1994’ten beri edindiğimiz tecrübenin bir ürünü olarak sahada ve kurumda nitelikli kişilerden oluşur. O sebeple de verdiğimiz hizmet hem büyük bir tecrübenin hem profesyonel bir ekibin hem de günceli yakından takip eden teknik ekibimizin sonucu ortaya çıkar. Bu sebeple de oldukça kıymetlidir.

Müşteri odaklı firmamız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre şekillenir. Bu yüzden de takdir toplar. Hizmetlerimizden memnun kalan müşterilerimiz yıllardır bizimle çalışmaya devam eder.

Acil Moto Kurye firmamız hem hizmet kalitesine dikkat eder hem de verdiği hizmetleri uygun fiyata sunmaya çalışır. Her müşterinin kullandığı hizmet seçeneği farklıdır. Gönderinin gideceği mesafe, gönderinin boyutu ve gönderinin hızı teslimat fiyatını da belirleyicidir.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×