İçeriğe geç

Yakacık Kurye

Yakacık Kurye
Yakacık Kurye

Kurye hizmetine ihtiyaç, artan bir ivme ile devam ediyor. Bu ihtiyaçları karşılamak adına firmamız İstanbul’un her mahallesinde motorize ekiplerini bulunduruyor. Yakacık’ta hizmet almak isteyen semt sakinlerine ve işletmelere Yakacık kurye olarak teslimat yapıyor. Siz de bir evrak veya dosya yollamak istiyorsanız ya da herhangi bir gönderinizi zaman kaybetmeden yollamak istiyorsanız kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

1994 yılından beri sektörde bulunan Acil Moto Kurye firmamız, yaptığı çalışmalarla tecrübesini sahaya aktarır. Hem deneyimi hem de yenilikçi vizyonuyla müşterilerinin ihtiyaçlarını bilir ve buna göre en iyi hizmeti sunar.

Müşterilerimizin Yakacık kurye ekibimizden en büyük beklentisi doğru zamanlama ile tam bir güvenlik içinde teslimatın yapılmasıdır. Kuryelerimiz ve kurum içinde emek veren çalışanlarımız, bir teslimatın istenilen saatte ve hızda yapılabilmesi için muazzam bir emekle çalışıyor.

Bu emeğin karşılığını da müşterilerimizin memnuniyetleriyle görüyoruz. Yıllardır bizimle çalışan müşterilerimiz, bizi tavsiye ederek hizmetlerimize ne kadar emek verdiğimizi ortaya çıkarıyor. Bize ulaşmak istediğinizde gece veya gündüz her an irtibat kurabilirsiniz. Çalışmalarımızı 24 saat sürdürüyoruz.

Yakacık Kurye Hizmeti

Yakacık kurye ekibimiz, yasal çerçeveye uygun olan bütün gönderilerinizi gelip adresinizden alır. En özenli şekilde taşıyarak alıcının adresine teslim eder. Bu teslimatı gerçekleştirirken hızı ve güvenliği etkileyen baş unsur, araçlarımızdır. Bu sebeple yenilenmiş, düzenli bakımdan geçen motosikletlerle yol almayı tercih ediyoruz. Sorunsuz bir teslimatın ilk adımı iyi bir donanımdan geçiyor.

Sadece motosikletlerle hizmet vermiyoruz. Büyük boyuttaki paketler için araçlı kurye sistemimizi kullanıyoruz. Hatta şehir dışına gönderi yapacağınız zaman en hızlı şekilde, aynı gün içinde teslimat sağlayabilmek için uçak kargo hizmetimizi kullanıyoruz. Müşterilerimizin hangi ihtiyacı varsa o ihtiyaca uygun bir program yapıyoruz.

Bizi tercih eden müşterilerimiz, kaliteden ödün vermeden ekonomik bir teslimat yaptığımızı bilir. Bütün müşterilerimizin aynı kaliteden ve uygun fiyatlardan istifade etmesini arzu ediyoruz. Bu sebeple müşterilerimizin bizden talep ettiği hizmet kadarını ödemelerini sağlıyoruz. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×