İçeriğe geç

Nurtepe Kurye

Nurtepe Kurye
Nurtepe Kurye

Nurtepe kurye uygulamamız, 7/24 hizmet verir. Kuryelerimiz her an hizmete hazır şekilde bekler. Nüfus yoğunluğu ve işkollarının çokluğu sebebiyle aynı anda onlarca kişiye hizmet taşıyan kuryelerimiz, teslimatı özenle gerçekleştirir. Kurye hizmetimizin sıklıkla tercih edilmesinin pek çok sebebi vardır:

  • Kuryelerimiz hızlı ulaşım sağlar.
  • Çağrı merkezimizi aradığınızda en kısa süre içinde teslimat süreci hazırlanır.
  • Güvenilir bir hizmet verir.
  • Gizliliğe özen gösterilir.
  • Fiyatlar ekonomiktir.

Avantajlarıyla ve kalitesiyle kurye hizmetimizden memnun olan müşterilerimiz, yıllardır sektörde yaptığımız çalışmaları destekler.

Profesyonel bir ekiple hizmet veren Nurtepe kurye uygulamamız, her zaman özenli ve dikkatli teslimatlar gerçekleştirir. Ekiplerimiz kurum içinde müşterilerimizin en iyi hizmeti alabilmesi için çalışırken sahadaki ekiplerimiz de teslimat sürecini yürütür.

Koordineli şekilde çalışan ekiplerimiz, birbirini en iyi şekilde yönlendirerek hizmette kaliteyi yakalar. Nurtepe’de ikamet eden veya semtte işveren olarak bulunan kişilerin bütün gönderileri, firmamızın güvencesi altındadır. Müşterilerimize özel çözümler sunarak her müşterimizin ihtiyacı olan ve farklı tercihlerdeki teslimat unsurlarını kolayca yerine getiriyoruz.

Nurtepe Kurye Hizmeti

Nurtepe kurye uygulamamızla bizden hizmet talep eden müşterilerimiz İstanbul içine olduğu kadar dışına da gönderi de bulunmak istiyor. Biz de bunun için il içi olduğu gibi il dışına da teslimat yapıyoruz. İster otogar ister havayoluyla olsun teslimatları şehir dışına en güvenli şekilde ulaştırıyoruz.

Şehir içinde de paketin boyutu bazen motosikletlerin alabileceğinden daha büyük olabiliyor. O zaman da araç kurye sistemimizi devreye sokuyoruz ve araçla paketinizi istediğiniz adrese teslim ediyoruz. Araç filomuzun çeşitliliği sayesinde farklı ihtiyaçlara farklı çözümler sunuyoruz.

Acil Moto Kurye firmamız, her zaman müşterilerini önceler. Müşteriye göre hizmet anlayışı ile hareket eder. Bu yüzden de yıllardır tercih edilen köklü bir firma olmuştur. Firmamızın amacı, bu köklü hizmetten ihtiyacı olan herkesi istifade edebilmesini sağlamaktır. O yüzden de fiyatları en ekonomik seviyede tutmaya gayret ediyoruz. Müşterilerimizin kullandığı hizmet unsurları belirleyici olsa da amacımız her zaman en uygun hizmeti sağlamaktır.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×