İçeriğe geç

Masko Kurye

Masko Kurye
Masko Kurye

Masko kurye hizmetlerimiz ile çeyrek asırdan uzun süredir bölgemiz genelinde taşımacılık yapıyoruz. İlk günden bu yana özveriyle çalışıyor, Masko genelindeki bir noktadan başka bir noktaya itmesi gereken ya da Masko ile İstanbul’un herhangi bir noktası arasında taşınması gereken bütün paketlerinizi taşıyoruz.

Her biri kurye alanında uzman, eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, özverili, güler yüzlü bir ekiple çalışıyoruz. Ekiplerimiz gerek sahada gerekse çağrı merkezimizde en modern teknolojileri kullanmakta, en iyi ekipmanlarla, modelli motorlarla çalışmaktadır. Bu sayede her defasında kaliteli, hızlı, güvenli ve uygun fiyatlı kurye çözümlerimiz sizleri beklemektedir.

Masko kurye alanında çalışmalarımızı bir sistem dahilinde yürütüyoruz. Bu sayede hızlı taşımacılık yaparak zaman kazandırıyoruz. Normal şartlarda son derece kalabalık olan İstanbul trafiğinde çok hızlı hareket ederek dakikalar içinde en uzak noktalara, hatta çevre şehirlere dahi paketlerinizi ulaştırıyoruz.

Masko Kurye Hizmeti

Masko kurye çözümlerimizle yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri, ehliyet, ruhsat, plaka, eşya, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop gibi bütün paketlerinizi taşıyoruz. Her ihtiyacınız için yanı başınızda bulunuyoruz.

Kurye alanında her zaman, her beklentiyi karşılayabiliyoruz. Bunun için çok farklı kurye modelleriyle öne çıkıyor, zaman, mekân sınırı tanımıyoruz. Normal, hızlı, acil, gece, uçak kargo, arabalı ve Masko toplu dağıtım gibi seçeneklerle öne çıkıyoruz. Normal kurye ile 120 ila 180 dakika arasında İstanbul’un her yerine paket teslimatı yaptığımız gibi acil kurye ile 45 ila 60 dakika içinde paket teslimi gerçekleştiriyoruz.

Masko kurye alanında her zaman güvenilir olmayı başarıyor, paketlerinizi rahatlıkla tarafımıza emanet edebilmenizi sağlıyoruz. Paketlerinize en az sizler kadar hassasiyet gösteriyor ve hiçbir yıpranma, kırılma, ezilme, dağılma, kaybolma vs. olmasına müsaade etmiyor, bölgemizin en çok tercih edilen kuryesi konumunda bulunuyoruz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×