İçeriğe geç

Fatih Kurye

Fatih Kurye
Fatih Kurye

Kurye hizmetine en çok ihtiyaç duyulan semtlerden biri Fatih’tir. Fatih hem bir yerleşim alanı hem turistlerin uğrak noktası hem ticaretin yoğun görüldüğü, işletmelerin ve devlete ait kurumların yer aldığı bir semt olması sebebiyle kurye hizmetleri çokça tercih edilmektedir. Bu sebeple biz de firma olarak bu tarihi yarımadamızda Fatih kurye hizmetiyle semtteki taşımacılık ihtiyacını karşılamak için çok çalışıyoruz.

Fatih çok kalabalık, aynı zamanda araç trafiğinin yoğun olduğu bir bölgedir. Diğer semtlerden farklı olarak trafiğe kapalı mekânları da çoktur. Bu sebeple kurye hizmetimiz daha fazla tercih edilir olmaktadır. Biz de alanda profesyonel hizmet veren bir firma olarak en kaliteli hizmeti sunmak için çabalıyoruz.

Semt sakinlerinin ve kurumsal olarak paketlerini taşıdığımız özel ve devlete ait kurumların gönderilerini en özenli, en güvenilir ve en hızlı şekilde teslim ediyoruz. Paket içeriğine özellikle çok dikkat ediyoruz. Yasal prosedüre uygun olmayan hiçbir paketi taşımıyoruz.

Fatih Kurye Hizmeti

Fatih kurye olarak semtin ihtiyacını karşılayabilecek motosiklet filomuzu en iyi donanıma sahip şekilde seçiyoruz. Teknik elemanlarımız ve personelimiz yenilikleri takip ediyor. Teknolojinin getirdiği son imkânları kullanarak en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Motosikletlerimizi düzenli olarak servise götürüyor, trafiğe çıkmadan önce de kontrollerini yapıyoruz.

İster Fatih içinde teslimat isteyin ister bütün İstanbul içine ister şehir dışına hepsini özenle gerçekleştiriyoruz. İhtiyaca göre oluşturduğumuz farklı seçeneklerle hem daha hızlı hem de kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

Fatih kurye olarak müşterilerimizin memnuniyetine önem veriyor, taleplerini karşılayabilmek için çok çalışıyoruz. Günün her saati en hızlı ve güvenilir teslimat sağlamak için kuryelerimizi özenle seçiyoruz. İşinin ehli, sürüş kabiliyeti yüksek, yola hâkim, yoğun tempoda çalışabilecek nitelikte seçtiğimiz kuryelerimiz çağrı merkezine mesaj geldiği andan itibaren paketinizi emanet olarak görür ve teslimatı yapana kadar paketin güvenliğine ve mahremiyetine dikkat eder.

Şirketler veya kurumlar arası yazışmaları taşıdığımız gibi çiçek, pasta gibi hassas paketleri, kimlik, ruhsat gibi kişiye özel kartları, hatta teknolojik aletleri istediğiniz adrese en hızlı şekilde teslim ediyoruz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×