İçeriğe geç

Gece Kurye

Gece Kurye
Gece Kurye

Gece vardiyasında çalışan şirketler, geç saatlere kadar faaliyet gösteren restoranlar, gece saatlerinde sipariş verip ürünü birkaç saatte isteyen müşteriler için gece hizmet veren bir kurye hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikle İstanbul gibi büyük şehirler için artık bu, istekten ziyade bir ihtiyaca dönüşmüştür. Firmamız da bu ihtiyacı gözlemleyerek gece kurye seçeneği ile teslimat yapmaktadır.

Günümüzde ihtiyaç listesi farklı bir boyut kazanmıştır. Hıza ve zamana bağlı olarak değişim gösteren bu ihtiyaçlara uyum sağlayabilen firmalar, kaliteli hizmete devam edebilmektedir. Firmamız da bu alanda yılların tecrübesiyle iyi gözlemler yapmaktadır. Gözlemlerini de birer hizmete dönüştürerek müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır.

Firmamız esnek çalışma saatleriyle hizmet vererek gece kurye uygulaması yapmaktadır. Bunun için elbette ki gerekli donanıma sahiptir ve ekibi bu hizmeti verecek kapasitedir. Profesyonel şekilde hizmet vererek bu seçenekle de adından söz ettirmektedir.

Gece trafiğe çıkarak motosiklet ve araç kullanabilecek personelin sürüş tekniklerine hâkim olması önemlidir. Bu konuda deneyim sahibi personelimiz, kaliteli hizmet sunmaya devam eder.

Gece Kurye Hizmeti

Acil gönderilmesi gereken bir evrak, finans şirketlerinin müşterilerine iletmesi gereken bir doküman, tıbbî malzeme gerekliliği gibi pek çok farklı sebeple artık büyük şehirlerde yoğun olarak gece kurye seçeneği tercih edilmektedir.

Hızlı ve esnek teslimat talebi arttıkça gece çalışmaya uyum sağlayan personel sayısı da artmaktadır. Gelişen teknoloji ve artan talepler, bu seçeneğin de önemini ortaya çıkarmıştır. Giderek kullanımı arttığı için de gece yapılan teslimatın kaliteli şekilde gerçekleştirilmesi de özen ister. Çünkü müşterilerimiz günün her saati özenli bir hizmet beklemektedir.

Talep edilen her kurye hizmetinin fiyatı müşterilerimizin kullandığı seçeneklere bağlı olarak değişmektedir. Bütün fiyatlarımızı en ekonomik şekilde belirlesek de gündüz verdiğimiz hizmet ile gece verdiğimiz hizmet bedeli arasında fark vardır.

Müşterimizin kullandığı mesafe, gönderisinin boyutu, saati ve hızı hesaplamaya dâhil edilerek ortaya bir fiyat çıkar. Bu da müşterimize göre hesaplandığı için her talebin bedeli farklı olur. En kaliteli hizmeti en uyguna sunmaya çalışan firmamız, müşterilerimizin menfaatini korumaktadır.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×