İçeriğe geç

Göksu Kurye

Göksu Kurye
Göksu Kurye

Göksu kurye ekibimize 7/24 ulaşabilir, ihtiyacınız olduğunda hizmet talep edebilirsiniz. Ekibimiz esnek çalışma saatleriyle günün her anında teslimat gerçekleştirir. İstanbul’un her semtine, mahallesine en kısa sürede ulaşır. En acil kurye ihtiyaçlarınızda en sorunsuz teslimatı gerçekleştiriyoruz.

1994 yılından beri hizmet veriyoruz. Kaliteden ödün vermeyerek her zaman insanî değerleri önceleyen firmamız, müşterilerimizin isteklerine kulak verir. Taleplere göre de hizmet ağını genişletir. Donanımını yeniler. Son teknolojik yenilikleri takip ederek alt yapı çalışmalarını sorunsuz yürütür. Ve bu sayede de müşterilerinin takdirini her zaman toplar.

Göksu kurye hizmeti veren ekibimiz çalışmalarına özenle devam eder. Güvenli bir teslimat gerçekleştirerek gönderilerin hasara uğramadan ve zarar görmeden alıcısına ulaşmasını sağlar. Kuryelerimiz adresten aldıkları paketlerin sorumluluğunu da alır. Ayrıca ekibimiz takip sistemi ile kuryemiz yolda olsa bile teslimatın bütün aşamalarını izlemeye devam eder.

Teslimat gerçekleştiğinde müşterimize mesajla bildirilir. Sadece alıcıya verilen paketler, gizlilik ilkesine uygun şekilde teslim edilmiş olur. Teslim ettiğimiz paketlerin içeriği birbirinden farklıdır. Evraklardan, özel sözleşmelere, kimlik belgelerinden numunelere çok farklı içerikler taşıyoruz. Ortak noktamız hepsini en özenli şekilde ulaştırıyor oluşumuz.

Göksu Kurye Hizmeti

Göksu kurye ekibimiz müşterilerimize zamandan tasarruf sağlar. İstanbul içinde bir semtten başka bir semte bile geçişin çok zaman aldığı günlerdeyiz. Yoğun trafikte zaman kaybetmek istemeyen müşterilerimiz, gönderilerini bize emanet etmeyi tercih ediyor.

Yıllardır özenle verdiğimiz hizmetler, müşterilerimizin dikkatini çekiyor. Güvenli ve özenle bir firma ile çalışmayı tercih ettiklerinden ekibimizle irtibat kuruyorlar. Biz de müşterilerimize en üst seviyede, nitelikli hizmet vermekten dolayı mutluyuz.

Her geçen gün sistemimiz yenileniyor ve dinamik kalmaya devam ediyoruz. Kaliteye verdiğimiz önemle yıllardır sektörde başarılı çalışmalarla adımız anılıyor. Bu başarının devamını sağlamak için aynı özen ve hassasiyetle çalışıyoruz. Bütün müşterilerimizin bu özenli hizmete devam edebilmesi için de fiyatlarımızı ekonomik olacak şekilde ayarlıyoruz. En uygun hizmeti sunmaya gayret ediyoruz. Müşterilerimizin talepleri ve kullandıkları hizmet faktörlerine bağlı olarak fiyatları belirliyoruz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×