İçeriğe geç

Haydarpaşa Kurye

Haydarpaşa Kurye
Haydarpaşa Kurye

Haydarpaşa kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize her zaman kaliteli, profesyonel, ödeme seçenekleri fazla olan, teslimat seçenekleri fazla olan ve uygun fiyatlı hizmetler sunmakta ve bu özellikli hizmetler sayesinde müşterilerimizin memnuniyetlerini ve takdirlerini kazanmaktayız.

İşletme olarak siz değerli müşterilerimize EFT, FAST, kapıda ödeme, internet üzerinden ödeme gibi pek çok ödeme yöntemi sunmakta ve bu yöntemler arasından sizlere en uygun olanını seçme şansı sunmaktayız. Bu ödeme yöntemleri sayesinde rahat bir şekilde kurye hizmeti alabilmeniz sağlanmaktadır.

Ayrıca işletme olarak siz müşterilerimizden aldığınız hizmet özelinde internet sitemize girerek puanlama ve yorum yapmanızı istemekte ve yaptığınız bu puanlama ve yorumları inceleyerek sunduğumuz hizmetin eksik yanları belirlemekteyiz.

Sunulan kurye hizmetinin eksik yanlarının geliştirilmesi sunulan hizmetin kalitesini en üst basamaklara taşıyan etkenler arasında yer almaktadır.

Haydarpaşa kurye isimli işletme olarak bünyemizde hizmet veren elemanların profesyonel yapıda bulunmasına çok büyük özen göstermekte ev bu özen nedeniyle elemanlarımızı işe alırken titiz davranmaktayız.

Elemanlarımızın işe alımları aşamasında sunulan kurye hizmeti hakkında sınavlar ve sözlü mülakatlar yapmaktayız. Bu sınavlar sayesinde elemanlarımızın deneyimli ve tecrübeli olduğundan emin olmakta ve o sayede işe alımlarını gerçekleştirmekteyiz.

Haydarpaşa Kurye Hizmeti

İşletme olarak kurye sektöründe en önemli materyalin motorlar olduğunu çok iyi bilmekte ve bu sebepten dolayı motorlarımıza büyük özen göstermekteyiz.

Kullandığımız motosikletlerin tüm periyodik bakımlarını ve muayenelerini zamanında yaptırmakta ve motor arızalanmaları riskini en alt seviyelere indirmekteyiz. Bu sayede müşterilerimizin sorun yaşamadan hızlı ve kaliteli hizmet almasını sağlamaktayız.

Haydarpaşa kurye işletmesi olarak kurye hizmeti sunmakta ve bu hizmet karşılığında çeşitli ödeme seçeneklerini siz müşterilerimize sunmaktayız.

Müşterilerimiz ister EFT, ister FAST ve isterler se de kapıda ödeme yöntemlerini kullanma şansına sahiptirler. Günlük maddi durumlarına göre kendilerine en uygun olan yöntemi seçerek gönüllerince hizmet alabilmektedirler. Sizler de bu şekilde ödeme seçenekleri fazla olan bir hizmet almak istiyorsanız eğer işletmemiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×