İçeriğe geç

Halkalı Kurye

Halkalı Kurye
Halkalı Kurye

Halkalı kurye hizmetlerimiz en acil şekilde bir yerden başka bir yere taşınması gereken paketleriniz için sizlerledir. Alanında uzman ekibimiz ve tam teşekküllü araçlarımızla günün her saati, haftanın her günü dilediğiniz noktalar arasında taşımacılık yapıyoruz. Uzun yıllardır her defasında yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamış şekilde öne çıkıyoruz.

Halkalı kurye hizmetlerimiz hem bireysel hem de kurumsal bütün müşterilerimizin tercihine açıktır. Uzman ekibimizle birlikte yasal her türlü gönderiyi en hızlı ve güvenli biçimde taşıyoruz.

Başarılı biçimde yemek, çikolata, meyve, yedek parça, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, tekstil, gıda, hediye, numune, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adrese teslim edebiliyoruz. Ehliyet, dergi, basın, ruhsat, ilaç, çiçek, davetiye, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, bilet, anahtar, laptop ve dahasına taşıma desteği sağlıyoruz.

Halkalı kurye faaliyetlerimiz her ihtiyaca uygun alternatifler barındırmaktadır. Motorlu kurye hizmetimizle İstanbul içinde veya şehirlerarasında en kısa sürede paketlerinizi adresinden alıp alıcısının adresine teslim ediyoruz. Farklı kuryelerle en kısa sürede teslimat yapıyoruz.

Halkalı Kurye Hizmeti

Uçak kargo hizmetimizle havalimanlarıyla adresleriniz arasında taşımacılık yapıyor, havalimanı bulunan bütün şehirlere paket gönderebilmenize ya da paket alabilmenize yardımcı oluyoruz. Şehirler arası kuryeyle aynı zamanda çevre illere de güvenli teslimat sağlıyoruz. Arabalı kuryeyle ise motorla taşınamayacak ölçülerdeki paketlerinizi hasarsız biçimde teslim ediyoruz.

Acil Moto Kurye olarak mahallemiz genelinde kaliteli, hızlı ve güvenli çözümler sunuyoruz. Aynı zamanda en uygun fiyat avantajlarıyla öne çıkıyor, her taşıma operasyonunda farklı detaylara göre fiyat teklifi oluşturuyoruz. Mesafeye, kurye modeline ve pakete göre cazip fiyatlar sunuyoruz.

Her türlü soru, öneri, net fiyat bilgisi ya da randevularınız için iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz. 7 gün, 24 saat web sitemiz üzerinden bizlere ulaşım sağlayabilir, WhatsApp hattımızdan yazabilirsiniz. Hizmet noktamızı ziyaret edebilir ya da çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Bütün arkadaşlarımız ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere hazırdırlar ve en uygun çözümleri sizlere sunacaklardır.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×