İçeriğe geç

Çağlayan Kurye

Çağlayan Kurye
Çağlayan Kurye

Çağlayan kurye ekibimiz, 7/24 hizmet verir. Ne zaman bir kuryeye ihtiyaç duysanız, sadece çağrı merkezimizi arayarak istediğiniz hizmeti belirtmeniz yeterli olur. Kuryemiz istediğiniz zaman diliminde adresinizde olur. Çağlayan’dan İstanbul’un her semtine kolaylıkla ulaşım sağlıyoruz. Bireysel veya kurumsal gönderileriniz için bizi tercih ederek trafikte zaman kaybetmekten kurtulmuş olursunuz.

Müşterilerimizin bizi sıklıkla tercih etmesinin en önemli sebeplerinden biri zamandan tasarruf sağlamaları, güvenilir hizmet almak ve hızlı teslimat yapıyor oluşumuzdur. Her türlü gönderinizi ister evrak olsun ister özel gün hediyesi hiç fark etmez; her gönderiyi özenle taşıyoruz.

Çağlayan kurye uygulamamızı kullanan müşterilerimiz, gösterdiğimiz özen ve titizlikten son derece memnundur. 1994’ten beri bu sektörde hizmet veren firmamız, son derece tecrübeli ve bu tecrübesini günümüze taşımasını bilen hizmetlerle ön plana geçmeyi başarmıştır. Bireysel olarak her müşterisinin ihtiyacını değerlendiren ve bu ihtiyaca yönelik olarak hizmet vermeyi amaç edinmiş firmamız, zamanlamaya ve güvenliğe özellikle dikkat eder.

Çağrı merkezimize ulaşıp teslimat yapmak istediğinizi belirttiğinizde ekiplerimiz teslimat unsurlarına en uygun şekilde hareket eder. Gönderi boyutuna göre araç veya motosiklet belirlenir ve kuryemiz yola çıkar. Paketinizi en güvenli şekilde alıcısına ulaştırır.

Çağlayan Kurye Hizmeti

Çağlayan kurye sistemimiz, en hızlı işleyen kurye uygulamasıdır. Nitelikli bir ekiple çalışarak kaliteli hizmet vermeyi misyonu olarak gören firmamız, bu sektörde başarılı ve hızlı çalışmalara imza atar. Hatta ulaşımda yaşanabilecek olumsuz bir durumla karşı karşıya kalınırsa diye tedbirli davranır. Motorize ekipler sahada hazır bekletilir. Böylece hızlı bir şekilde teslimat tamamlanır.

Araçlarımızın bakımını her zaman düzenli olarak yapıyoruz. Güncel sistemler kullanarak sektördeki öncülüğümüzü koruyoruz. Müşterilerimiz güler yüzlü ekibimizden son derece memnun. Biz de yakaladığımız bu nitelikli hizmete daha iyi çalışarak devam ediyoruz.

Acil Moto Kurye firmamız, müşterilerine en uygun ve kaliteli hizmeti sunmak için çok çalışır. Şehir içinden şehir dışına, bütün semtlerden gelen taleplere anında cevap verir. Ekiplerimizin dikkat ettiği önemli bir unsur, bütün hizmetleri en ekonomik şekilde gerçekleştirebilmektir.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×