İçeriğe geç

Küçükköy Kurye

Küçükköy Kurye
Küçükköy Kurye

Küçükköy kurye hizmeti veren firmamız, işletmelerin, kurumların ve şahsî gönderi yapmak isteyen müşterilerimizin gönderilerini en süratli şekilde teslim eder. Kurye alanında uzun yıllardır hizmet veren firmamız, müşterilerinin güvenini kazanmanın huzuruyla, her zaman daha iyisini hedeflemektedir.

Kaliteli ve deneyimli ekibimiz yenilikleri takip eder, alandaki ihtiyaçlara cevap vermek için çok çalışır. Gerek teknik ekibimiz gerekse sahada hizmet veren kuryelerimiz sorunlara hızlı çözüm üreterek mağduriyet oluşmasına izin vermez. Ekiplerimiz birbiriyle iletişim kurarak en hızlı ve doğru yönlendirmede bulunur.

Küçükköy kurye hizmetimizden istediğiniz saat diliminde yararlanabilirsiniz. Gerek hız gerek saat gerekse gönderinizin boyutu konusunda bütün talepleri karşılayabilecek kapasitemiz mevcuttur. İster bir evrak teslimi olsun ister pahaca değerli bir gönderi ister narin bir hediye olsun fark etmez, bütün gönderiler için aynı güvenlik önlemleri ile taşıma sağlıyoruz.

Taşıma kapasitemiz geniş araç filomuzla doğru orantılıdır. Motosikletlerle taşıyamayacak boyutta olan gönderileri araçlarımızla ulaştırıyoruz. Semtimizden bütün İstanbul’a hizmet taşıyarak semt sakinlerimizin işlerini kolaylaştırıyoruz.

Küçükköy Kurye Hizmeti

Küçükköy kurye hizmeti sağlarken müşterilerimizin bütün hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilmesi için tüm ekibimiz 24 saat hizmet vermektedir. Kuryelerimiz paketinizi aldığı andan itibaren siz de paketinizin durumunu izleyebilir, konumu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Gönderinin hızını ve gideceği saati belirledikten sonra kuryelerimiz belirttiğimiz saat dilimleri içinde istediğiniz hızda gönderinizi yerine ulaştırır.

Uzun yıllardır verdiğimiz hizmetten memnun kalan müşterilerimizin talepleri ile her zaman daha ileriyi hedefliyor, hizmetimizi yeni teknolojik gelişmeleri de takip ederek yeniliyoruz.

Müşterilerimizin bizi tercih sebebini misyonumuz olarak belirliyor, onların verdiği güveni sarsmamak için çok çalışıyoruz. İlk günden beri Acil Moto Kurye olarak genişleyen hizmet ağımızla kaliteden ödün vermeden çalışmaya devam ediyoruz. Her semtte verdiğimiz hizmetlerimizle semt sakinlerinin arzularını dinliyor, çalışmalarımızı daha kaliteli hale getirmek için çabalıyoruz.

Bütün bu çabanın yanında, fiyatlarımızı da ekonomik tutarak herkesin hızlı ulaşım sistemimizden istifade etmesini istiyoruz. O sebeple belirlediğimiz kriterlere bağlı olarak herkes istediği hızda, sürede, istediği paketi, istediği adrese iletebilir.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×