İçeriğe geç

Gürpınar Kurye

Gürpınar Kurye
Gürpınar Kurye

Gürpınar kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmak amacıyla bünyemizde birçok özelliğe yer vermekteyiz. Sunulan kurye hizmetinin kaliteli olabilmesi için siparişlerin eksiksiz, sorunsuz, hızlı, güvenilir bir şekilde adreslerinize ulaştırılması gerekmektedir. Bu sebepten dolayı bünyemizde çalışan kurye elemanlarımızın tecrübeli olmaları çok önemli noktalar arasında yer almaktadır. Bu sebepten dolayı çalışan elemanlarımıza düzenli aralıklar ile kurye sektörü hakkında eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde sunulan hizmetin kalitesini en üst seviyelere taşımayı hedeflemekteyiz. Başka bir özellik olarak bünyemizde kullandığımız motorlarımızın düzenli olarak yüksek modelleri ile değişimleri sağlanarak manevra kabiliyetleri daha yüksek olan motorlar alınmaktadır.  Bu manevra kabiliyetleri sayesinde günümüzün en büyük sorunlarından biri olan trafik sorununu en kısa sürede kaliteli bir şekilde çözmek suretiyle siparişlerinizi adreslerinize getirmekteyiz.

Gürpınar Kurye Hizmeti

Gürpınar kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmeti esnasında siz müşterilerimize birçok teslimat seçeneği sunmaktayız. Günlük olarak müsaitlik durumunuza göre bu seçeneklerden kendinize uygun olanı seçmek suretiyle siparişin o şekilde yapılmasını isteyebilirsiniz. Bu yöntemler temassız teslimat, zili çalmadan teslimat ve normal teslimat olmak üzere üç adettir. Zili çalmadan teslimat yöntemini seçtiğiniz zaman adreslerinize gelen kurye elemanlarınız siparişlerinizi kapınıza asmak suretiyle zili çalmadan teslimatı gerçekleştirmekte ve hemen arkasından sizleri arayarak bilgilendirmektedirler. Başka bir teslimat yöntemi olan temassız teslimat ise müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen yöntem olmaktadır. Bu yöntemde ise kurye elemanlarımız siparişlerini yine kapınıza asmakta ve zili çalarak oradan ayrılmaktadırlar. Bu yöntem sayesinde sağlıklı bir teslimat aşaması gerçekleştirilmiş olmaktadır.

Gürpınar kurye işletmesi olarak sizlere sunduğumuz her hizmet hızlı bir şekilde sunulmaktadır. Bu hızlı hizmetlerin yanı sıra acil kurye hizmeti sunmaktayız. Bizlere ulaşarak acil kurye hizmeti istediğinizi söylediğiniz zaman bünyemizde ve sahada bulunan kurye elemanlarımız arasında iletişim kurulmakta ve adresinize en yakın olan kurye elemanı hiç vakit kaybetmeden adresinize gelmek kaydıyla istediğiniz hizmeti sizlere sunmaktadır. Bu hizmetten sonra memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×