İçeriğe geç

Kazasker Kurye

Kazasker Kurye
Kazasker Kurye

Kazasker kurye işletmesi olarak sizlere zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak şekilde hızlı hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz hizmetin hızlı olması için elimizden gelen tüm özelliği bünyemizde bulundurmaktayız. Öncelik ile kullandığımız teknolojik sistemler yardımıyla sunulan hizmetin hızı en üst seviyelere taşınmaktadır. Teknolojik sistemler sayesinde verdiğiniz siparişlerden anlık olarak haberdar olmakta ve adreslerinize giden en kısa güzergâhları tespit etmekteyiz.

Ayrıca bünyemizde çalışan kurye elemanlarımızın motor kullanımları konusundaki tecrübeleri sayesinde günümüzün en büyük sorunlarından bir tanesi olan trafik sorununu en kısa sürede çözmek suretiyle adreslerinize gelmekteyiz. Ayrıca işletme olarak bünyemizde bulunan yedek kurye elemanları sayesinde hizmet esnasında oluşan kaza ve arızalar durumunda anında devreye girerek hiçbir vakit kaybına sebebiyet vermeden adreslerinize kuryelerinizi getirmektedirler. Tüm bu özellikler sunulan hizmetin hızlı olmasını sağlamakta ve siz müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmamıza yardım sağlamaktadır.

Kazasker Kurye Hizmeti

Kazasker kurye işletmesi olarak siz müşterilerimizin bizler ile iletişim kurabilmesi için birçok yöntem geliştirmekte ve sizlere sunmaktayız. Öncelikle telefon numaralarımız aracılığı ile bizleri arayarak iletişim sağlayabilmektesiniz. İşletme olarak bünyemizde çalışan santral elemanlarının sayısının fazla olması nedeniyle aradığınız zaman hiç bekletilmeden direkt olarak bağlanmanız sağlanmaktadır. İnternet adresimiz üzerinden canlı destek hattımıza atacağınız mesajlar ile de anlık olarak iletişim sağlayabilmektesiniz. Bir başka iletişim özelliği olan WhatsApp destek hattı ile de anlık olarak hizmet sağlamakta ve öğrenmek istediğiniz her türlü bilgiye ulaşabilmektesiniz.

Kazasker kurye işletmesi olarak sizlere sunduğumuz teslimat yöntemleri arasında en çok tercih edilen yöntem temassız teslimat yöntemidir. Bu yöntem sayesinde sağlıklı bir teslimat aşaması sağlanmakta ve müşterilerimizin memnuniyetleri kazanılmaktadır. Adreslerinize siparişleri getiren kurye elemanlarımız tarafından siparişleriniz kapılarınıza asılmakta ve sizlere telefon ile haber verilmektedir. Bu sayede müşterilerimiz uygun olmadıkları durumlarda bile siparişlerini rahat bir şekilde alabilmekte ve sağlıklı bir şekilde hizmet almaktadırlar. Sipariş verdiğiniz esnada teslimat yöntemleri içerisinden bu yöntemi seçmeniz yeterli olacaktır. Aldığınız temassız teslimat yönteminden sonra asla pişman olmayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×