İçeriğe geç

İkitelli Kurye

İkitelli Kurye
İkitelli Kurye

İkitelli Kurye alanında 1994 yılından bu yana profesyonel hizmet veriyoruz. Dünyanın en büyük metropollerinden birisi olan İstanbul’umuzun değişen ve gelişen ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sağlıyor, gerek İkitelli içinde bir adresten diğerine taşınması gereken gerekse İkitelli ile İstanbul’un herhangi bir adresi arasında taşınması gereken paketlerinizi taşıyoruz. Hatta sadece İkitelli ve İstanbul ile sınırlı kalmıyor, aynı zamanda çevre illerle İkitelli arasında taşınacak her türlü paketinizi de başarıyla taşıyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bugün de yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

İkitelli kurye alanında çalışmalarımızı bir sistem dahilinde yürütüyoruz. Bu kapsama çalışmalarımız çağrı merkezimize ulaşmanızla başlar. Ekiplerimiz sizden detaylı bilgi talep eder ve fiyat teklifi sunarlar. Fiyatlandırmayı kabul etmeniz halinde randevu oluşturulur ve randevu gün ve saatinde kuryemiz adreste olup imza karşılığı paketi alır. Vadedilen süre içinde teslimat yapılarak tarafınıza da bilgilendirmede bulunulur.

İkitelli Kurye Hizmeti

İlk günden bu yana yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri, ehliyet, ruhsat, plaka, eşya, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop ve dahasını taşıyoruz.

İkitelli kurye hizmetlerimizde amacımız her ihtiyaca cevap vermektir. Bunun için farklı kurye modelleriyle öne çıkıyor, her türlü talebi en iyi şekilde karşılıyoruz. Normal İkitelli moto kurye, hızlı İkitelli moto kurye, acil İkitelli moto kurye, İkitelli uçak kargo, İkitelli arabalı kurye, İkitelli toplu dağıtım gibi alternatifler sunuyoruz. Her bir modelimizde kaliteli, güvenilir ve hızlı taşımacılık yapıyor, 180 dakika ila 45 dakika içinde İstanbul’un en uzak noktalarına dahi paketlerinizi ulaştırıyoruz.

En çok tercih edilen İkitelli kurye olmanın haklı gururunu yaşamakla birlikte hizmetlerimizi sürekli ilerletiyoruz. Hem bireysel hem de kurumsal bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarına yardımcı oluyoruz. Paketinizin taşınacağı mesafeye, tercih edeceğiniz kurye türüne, paketinizin özelliklerine vs. göre İkitelli kurye fiyatlarımızı belirliyor, en uygun fiyatlarla taşımacılık yapıyoruz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×