İçeriğe geç

Diliskelesi Kurye

Diliskelesi Kurye
Diliskelesi Kurye

Sektörde ortaya çıkan yenilikleri her zaman en yakından takip ederek profesyonel bir şekilde hizmet sunan firmamız Moto Kurye Acil, Diliskelesi kurye hizmetleri ile de müşterilerinin yanında olmaktadır. Son model motorlarımız ve alanında uzman ekibimiz ile beklentilerinizi en iyi şekilde gidererek sizleri çok mutlu ediyoruz.

İzmit ilinin kurye ihtiyaçlarını gidermek için Moto Kurye Acil hizmetlerine bağlı kurulmuş olan Diliskelesi kurye kaliteli ve hızlı uygulamaları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Bağladığımız ilk günden beri müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yaklaşım tercih ediyoruz. İşimizin önemini ve ciddiyetini yansıtan tüm çalışanlarımız günün her saati sizler için çalışmaktadır. Şehirlerarası kurye hizmetinde uzmanlaşmış olan ekiple yola çıkan, Türkiye’nin her yerinde hizmet sunan bir kuruma bağlı olarak çalışma kurumsal bir özveri gerektirmektedir.

Diliskelesi Kurye Hizmeti

Günümüz dünyasında insan beklentileri ve ihtiyaçları teknoloji ve hız odaklı olarak değişmektedir. Kolay bir şekilde yapılan alışverişlerde satın alınan her şeyin kısa süre içerisinde bize ulaşmasını isteriz. Kişisel gönderilerimizin ve şirket gönderilerinin de aynı şekilde hızlı ulaştırılmaları, gerekli işlemlerinin tamamlanması beklentisi ile yaşamaktayız. Tam olarak bu noktada Moto Kurye Acil firması olarak devreye girerek kaliteli ve güvenli hizmetler ile yaşam kalitenizi arttırıyoruz.

Diliskelesi kurye ailesi olarak hizmet zamanı ile ilgili sınırlandırma yapmadan kesintisiz bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Gece ve gündüz gönderileriniz teslim edilmekte ve istediğiniz zamanlarda istediğiniz bölgelere teslimat yapılmaktadır. Standart gönderim yaptırabileceğiniz gibi VİP gönderim seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. Daha özel bir gönderim seçeneği sunan VİP kurye hizmeti ile çok daha hızlı teslimat yapılmaktadır.

Günün her saati tercih edebileceğiniz Diliskelesi kurye hizmetimiz ile ilgili merak ettiklerinizi ve tavsiyelerinizi çalışanlarımız ile paylaşabilirsiniz. Müşteri iletişim merkezimiz size en doğru bilgilendirmeyi yaparak gönderim sistemleri ve ücretleri ile ilgili bilgi verecektir. Kuryelerimiz teslimatlarınız için bir sınır uygulamamaktadır. Yalnızca taşınması yasal olmayan ürünler kabul edilmemektedir. Ayrıca çevre güvenliğini tehdit edebilecek durumlar konusunda özel bir ehemmiyet gösterilmektedir.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×