İçeriğe geç

Şekerpınar Kurye

Şekerpınar Kurye
Şekerpınar Kurye

Uzun yıllardır sektörde hizmet veren firmamız, tecrübelerini İzmit’te de Şekerpınar kurye olarak göstermektedir. Güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile gerek bireysel gönderileri gerekse kurumsal gönderileri süratle taşımaktadır.

Firmamız, sahadaki tecrübesini yeniliklerle de entegre etmiştir. Yıllardır yakaladığı müşteri memnuniyetini arttırarak hizmetlerine son sürat devam eder. İlerleyen teknolojiye uyumlanarak hem yazılım alanında hem de donanım olarak bütün talepleri eksiksiz şekilde karşılamaktadır.

Gerek bireysel olsun gerek işletmelere ait gönderiler olsun en güvenli ve en süratli şekilde teslimat gerçekleştirilir.

Şekerpınar kurye olarak tecrübeli elemanlarla çalışıyoruz. Kuryelerimiz hizmet ettiği bölgeye hâkimdir. Trafiğin yoğun olduğu saatlerde dâhi sahadaki tecrübeleri sayesinde en hızlı şekilde teslimat yaparlar. Taşımacılık hizmetinde hız kadar güvenilirlik de önemlidir. Çünkü taşınan gönderiler müşteriye özeldir ve alıcı haricinde kimsenin görmemesi gerekir. Bu sebeple de hizmetimizin en önemli ögelerinden biri gizlilik ilkesine uymaktır.

Paketin sorumluluğunu taşıyan kuryemiz, paketin hasara uğramasına, kırılmasına müsaade etmez. Özenli bir taşımacılık gerçekleştirir.

Şekerpınar Kurye Hizmeti

Şekerpınar kurye olarak misyonumuz yıllardır sahip olduğumuz müşteri memnuniyetini muhafaza etmek ve müşterilerimizin taleplerini en doğru şekilde değerlendirmektir. Hizmet verdiğimiz bütün bölgelerde en hızlı şekilde teslimatı gerçekleştiriyoruz. Ekiplerimiz esnek çalışma saatlerine uyumlu hizmet vermektedir.

Firmamızı istediğiniz saat arayabilir ve hizmet talep edebilirsiniz. Mesai içinde veya mesai dışında hizmetlerimiz devam eder. Müşteri hizmetlerimizi aradığınızda talepleriniz not alınır ve talep ettiğiniz şekilde kuryemiz adresinize gelir, paketi alır ve en hızlı şekilde verdiğiniz yeni adrese teslim eder.

Hem şehir içi hem de şehir dışı teslimatta süratle gönderinizi yeni sahibine ulaştırıyoruz. Gün içinde gerçekleştirdiğimiz teslimatlar en geç birkaç saat içinde gerçekleşir. Acil kurye hizmetimiz sayesinde hızlı teslimat gerçekleştirerek müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu hizmeti sağlıyoruz.

Kaliteli hizmet sunmanın yanında müşterilerimizin ekonomik de bir teslimat yapmasını istiyoruz. Bu sebeple fiyatlarımızı belirlerken en uygun şekilde fiyat aralığı belirliyoruz. Müşterilerimiz de göndereceği paketin mesafesi, boyutu, hızı kadar ödeme yapıyor.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×