İçeriğe geç

Kanlıca Kurye

Kanlıca Kurye
Kanlıca Kurye

Kandilli kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmetin kaliteli olması için hizmetin her aşamasında çeşitli özellikler bulundurmaktayız. Öncelikle kurye elemanlarımızın sundukları hizmet konusunda bilgi ve tecrübeli olmaları sunulan hizmetin sorunsuz bir şekilde sunulmasına büyük oranda yardım sağlamaktadır. Kullandığımız motorların tüm periyodik bakımlarının zamanında yapılıyor olması ve düzenli aralıklar ile yüksek modelleriyle değiştiriliyor olması motorlarda oluşabilecek arıza risklerini en az seviyeye indirmektedir. Ayrıca kullandığımız teknolojik sistemler sayesinde müşterilerimizin motorlarımızı internet üzerinden takip etmesi, adreslerinize giden en kısa ve en güvenilir güzergâhların belirlenmesi sağlanmakta ve bu özellik yardımı ile sunulan hizmetin kaliteli artırılmaktadır. İşletme olarak siz müşterilerimize birçok teslimat ve ödeme seçenekleri sunmakta ve bu sayede müşterilerimizin günlük durumlarına göre kendilerine uygun yöntemleri seçmeleri sağlanmaktadır. Bu özelliklerin en büyük ortak amacı müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktır.

Kanlıca Kurye Hizmeti

Kanlıca kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmetin birçok aşamasında teknolojiden faydalanmaktayız. Öncelikle verdiğiniz siparişler anlık olarak teknolojik ekranlarımıza düşmekte ve anında haber olmamızı sağlamaktadır. Siparişleriniz yola çıkmadan önce kullandığımız navigasyon sistemleri sayesinde en kısa ve güvenilir yol tespit edilerek o yollar üzerinden güvenli bir şekilde siparişleriniz adreslerinize ulaştırılmaktadır. Bir başka teknoloji kullanım alanı ise, motorlarımız da bulunan araç takip sistemleri sayesinde siparişlerinizin nerede olduğunu anlık olarak izleyebilmekte ve kendinizi ona göre ayarlama imkânı bulmaktasınız. Teknoloji kullanımı sayesinde sunduğumuz hizmetin hızı ve kalitesi en üst seviyelere taşınmakta ve siz müşterilerimizin memnuniyetleri kazanılmaktadır.

Kanlıca kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmet özelinde siz müşterilerimize birçok ödeme yöntemi sunmaktayız. Günlük maddi durumlarınıza göre kendinize en uygun yöntemi seçmek suretiyle istediğiniz her ürünü sipariş verebilirsiniz. İsterseniz internet üzerinden sipariş verdiğiniz esnada kredi kartlarınız ve bankomat kartlarınız ile ödeme yapabilme imkânına sahipsiniz. İsterseniz de kapıda ödeme yöntemini seçmek suretiyle kurye elemanlarımız aracılığı ile nakit olarak ödeme yapabilmekte veya siparişlerinizi kontrol ederek post cihazlarımız ile yine kartlarınız ile ödeme yapabilmektesiniz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×