İçeriğe geç

Çiftehavuzlar Kurye

Çiftehavuzlar Kurye
Çiftehavuzlar Kurye

Çiftehavuzlar kurye olarak hizmet vererek gerek Anadolu Yakası’na gerekse Avrupa Yakası’na gönderilerinizi en özenli şekilde taşıyoruz. Moto Kurye Acil firmamız yıllardır sektörde hizmet vererek müşteri memnuniyeti kazanmış olmanın getirdiği şevkle her zaman daha iyi hizmet için gayret etmektedir. Yıllardır kaliteli hizmet sunarak müşterilerinin gönlünü kazanan firmamız, kendisini yenileyerek hizmette hep bir ileriyi hedefler.

En önemli misyonumuz müşterilerimizin var olan güvenini sarsmamak, her zaman daha dikkatli, daha hızlı ve daha güvenilir olarak taşımacılık hizmeti gerçekleştirmektir.

Çiftehavuzlar kurye olarak kuryelerimiz taşıdıkları gönderilerin güvenliğini muhafaza etmek için paketlere ihtimam gösterirler. Bu gönderiler ister kurumsal olsun ister şahsî hiç fark etmez. Evrak, sözleşme, değerli bir eşya, narin bir çiçek; hangi ürünü taşıyor olursak olalım her birine gösterdiğimiz ihtimam aynıdır.

Paketleriniz zarar görmeden en kısa süre zarfında istediğiniz adrese teslim edilir. Herhangi bir başka şahıs ile paylaşılmaz. Hangi adresi verdiyseniz ve hangi kişiye teslim edilmesini talep ettiyseniz paketiniz talimatlara uygun teslim edilir.

Çiftehavuzlar Kurye Hizmeti

Çiftehavuzlar kurye hızını hem donanımlı motosikletlerinden hem de kuryelerin tecrübeli sürüşlerinden alır. Yıllar içinde sahadaki tecrübesini hem müşterilerine hem de personeline yansıtan firmamız, sektörde hızlı taşımacılık yaparak müşterilerinin güvenini kazanmayı başarmıştır.

İstanbul trafiğinde yol almak, trafiğin yoğun olduğu saatlerde yolda olmak kolay değildir. Bu sebeple kuryelerimizi seçerken dikkat ettiğimiz önemli unsurların başında kişisel gelişimleri gelmektedir. Uzun süre çalışma temposuna ayak uydurabilen, öfke kontrolü yüksek, iletişim yeteneği yüksek kişiler taşımacılık alanında başarı sağlamaktadır.

Kurye hizmetlerimizden günün her saati yararlanabilirsiniz. Size sunduğumuz seçenekler sayesinde ihtiyaç olan hızda ve saatte paketlerinizi, evraklarınızı istediğiniz kişiye ulaştırabilirsiniz. En acil teslimatta dahi kaliteden ödün vermeyen firmamız, uygun fiyat belirlemeye gayret eder. Seçtiğiniz hıza, göndereceğiniz adrese bağlı olarak belirlediğimiz kriterlere göre hesaplamalar yapılır. Her müşterimiz, talep ettiği hizmet bedeli kadar ödeme yapar. Hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi almak için bizzat bize ulaşabilir, müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×