İçeriğe geç

Yenibosna Kurye

Yenibosna Kurye
Yenibosna Kurye

Yenibosna kurye hizmetlerimizle Bahçelievler sınırlarında yer alan semtimiz içinde ve İstanbul’un diğer bütün noktalarıyla semtimiz arasında taşınması gereken her türlü paketinizi taşıyoruz. Sınırlarımızı sadece İstanbul ile sınırlandırmayarak aynı zamanda şehirlerarası kurye desteği de veriyor, başka illere gönderilmesi, başka illerden getirilmesi gereken paketlerinizi de taşıyoruz.

Çeyrek asırdan uzun süredir her biri kuryelik alanında deneyimli, bilgi birikimi yüksek, özverili, güler yüzlü ve bölgemiz lokasyonuna hâkim bir kadroyla çalışıyoruz. Arkadaşlarımız hem sahada hem de çağrı merkezimizde en iyi sistemleri kullanmakta, en modern teknolojilerden istifade etmektedirler. Bütün bunlar da sizlere dünya standartlarında hizmet olarak dönmektedir.

Yenibosna kurye uygulamalarımızın tercih edilmesinde pek çok etken vardır. Bunlardan birisi de hızlı olmamızdır. Çünkü modern yaşamda hız çok önemli olup insanlar zaman kazanmak adına yarış halindedir. Fakat geleneksel kargo yöntemleri yavaş kalmakta, bu da daha hızlı taşımacılık arayışlarına neden olmaktadır. Tam da bu noktada kuryelerimiz gerek semtimizdeki gerek İstanbul’un 39 ilçesindeki gerekse çevre illere aynı gün içinde teslimat garantisi vermektedir.

Farklı kurye çeşitleriyle öne çıktığımız alanda motorlu kuryelerimizle 45 ila 180 dakika arasında teslimat garantisi veriyoruz. Ayrıca uçak kargo hizmetimizle havalimanlarından ürün gönderip almanıza yardımcı oluyor, 50’den fazla ile uçak kargo ile acil gönderim yapabilmenizi sağlıyoruz.

Yenibosna Kurye Hizmeti

Yenibosna kurye ihtiyacında yanıcı, patlayıcı, kimyasal, yasak olmayan her türlü paketi başarıyla taşıyoruz. Yıllardır çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, yemek, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri pasaport, fatura, diş malzemeleri gibi her türlü ürünü göndericisinden alıcısına ulaştırıyoruz.

Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop, davetiye, gıda, hediye, numune, kimlik, dergi, basın, ruhsat, plaka, eşya ve daha onlarca farklı paketin taşımacılığını yapıyoruz.

Semtimizde Acil Moto Kurye olarak 7 gün, 24 saat hizmet veriyoruz. Bu sayede akşamları ve geceleri de yoğun bir gayretle taşımacılık yapıyor, zaman, mekan sınırı olmadan en yakın çözüm ortağınız oluyoruz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×