İçeriğe geç

Rahmanlar Kurye

Rahmanlar Kurye
Rahmanlar Kurye

Rahmanlar kurye hizmeti veren firmamız, bireysel ve kurumsal müşterilerine zamanında ve süratli teslimat yaparak yardımcı olur. Kurye hizmetlerine ihtiyacın arttığı günümüzde, firmalar arasında tecrübeli ve kaliteli hizmet veren, güvenilir olan işletmeler sıyrılmaktadır. Biz de 1994 yılında beri bu sektörde emin adımlarla ilerleyen bir firma olarak müşterilerimizin takdirini kazanıyoruz.

Firma olarak misyonumuz müşterilerimizin memnuniyeti üzerine kurulur. Bu sebeple bu memnuniyetin tesisi ve devamı için gereken özende ve kalitede teslimat unsurlarına dikkat ettik, ediyoruz ve etmeye de devam edeceğiz.

Rahmanlar kurye ekibimizle irtibata geçerek istediğiniz saatte hizmet alabilirsiniz. Ekibimiz 24 saat esnek çalışma prensibiyle görevinin başında bulunur. Hatta motorize ekiplerimiz acil durumlar için sahada bekler ve hizmet talep ettiğiniz anda dakikalar içinde adresinizde olabilir.

Hangi gönderiyi yapacak olursanız olun, bu ister bir evrak olsun ister sözleşme ister bireysel bir tablo olsun ister bir hediyelik eşya, ekibimiz aynı hassasiyetle, aynı özenle ilgilenir. Aynı sorumluluk duygusuyla sahip çıkar. Teslimat gerçekleşene kadar en iyi şekilde koruma sağlanır.

Rahmanlar Kurye Hizmeti

Rahmanlar kurye olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre farklı hizmet seçenekleri sunuyoruz. Bu seçeneklere göre de müşterimiz kurye teslimat hızını kendisi belirlemiş oluyor. Bu aynı zamanda fiyatı da etkiliyor. Bizler her ne kadar makul fiyatlarla hizmet vermeye çalışsak da müşterilerimizin talep ettikleri seçenekler, maliyetleri etkiliyor:

  • Gönderinin gideceği mesafe ne kadar?
  • Gönderinin boyut nasıl?
  • Gönderinin hızı kaç olmalı?
  • Gönderi hangi saatler arasında teslim edilmeli?

Müşterimizin bu sorulara verdiği cevaplar hem alacağı hizmeti belirlemiş oluyor hem de hizmetin karşılığında ödeyeceği miktarı ortaya çıkarmış oluyor.

Ekibimiz son derece nitelikli bir kadrodan oluşur. Alanında uzman olan çalışanlarımızın her biri kendi işini en iyi şekilde yapar. Müşteri ile iletişimden tekniğe, servisten yazılıma pek çok alanda hizmet veren çalışanlarımız elinden gelenin en iyisini yapar. Rahat bir teslimat süreci geçirmek isterseniz firmamıza en kısa yoldan web sayamızdan ulaşabilirsiniz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×