İçeriğe geç

Ömerli Kurye

Ömerli Kurye
Ömerli Kurye

Kendi alanında oldukça geniş bir hizmet ağına sahip olan Ömerli kurye güvenilir ve titiz bir şekilde yürütmekte olduğu iş hizmetleri sayesinde adından sıklıkla söz ettirmeyi başarmıştır.

Profesyonel bir şekilde yürütmekte olduğumuz teslimat hizmetlerimizde önceliğimiz daima siz değerli müşterilerimizin memnun kalacağı bir teslimat hizmeti gerçekleştirerek, firmamızın saygınlığını korumaktır. Bu sebeple çalışmalarımızı yıllardır büyük bir titizlikle ve profesyonel bir şekilde yürütmekteyiz.

Siz değerli müşterilerimizin firmamızı tercih etmesi durumunda, ihtiyaç duyduğunuz her an sizlere yardımcı olabilmek adına çalışmalarımızı 7/24 sürdürmekteyiz.

Sorunsuz ve güvenilir bir hizmet anlayışını benimseyen firmamız yıllardır siz değerli müşterilerimizi memnun etmek adına çalışmalarını büyük bir titizlikle, profesyonelce yürütmektedir. İhtiyaç duyulan her alana hitap edebilmek adına Ömerli kurye tarafından çeşitli birçok ürünün teslimatı güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Uzun yıllardır alanında kaliteli bir iş hizmeti sunmakta olan firmamız yıllar içinde birçok ürünün teslimatını gerçekleştirmiştir. Ömerli kurye tarafından teslimatları gerçekleştirilen ürünler genellikle şu şekildedir:

● Hediyelik eşyalar ve çiçek buketleri

● Laptop, telefon, tablet vb. Elektronik cihazlar

● Pasaport ve kimlik kartı

● Önemli evrak ve belgeler

● Tıbbı malzemeler

● E-ticaret sipariş ürünleri

Daha birçok ürünün teslimatları firmamız tarafından memnun kalacağınız bir kalitede gerçekleştirilmektedir. Firmamızı tercih eden müşterilerimize ihtiyaç duydukları her an yardımcı olmak adına çalışmalarımızı haftanın her günü ve her saati sürdürmekteyiz. İhtiyaç duyduğunuz her an hizmetinize hazırız.

Ömerli Kurye Hizmeti

Müşterilerimizin firmamıza olan güvenlerini sarsmamak adına çalışmalarımızı daima alanında profesyonel, disiplinli ve çözüm odaklı kişiler ile yürütmekteyiz. Firmamız tarafından müşterilerimizin hizmetine sunulan fiyat seçeneklerimiz de daima müşterilerimizin memnuniyeti esas alınarak ekonomik ve bütçe dostu bir şekilde hazırlanmaktadır.

Fiyat seçeneklerimiz teslim edilmesi gereken paketlerin boyutlarına ve ağırlıklarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda fiyat seçeneklerimiz ve müşterilerimize sağlamış olduğumuz kaliteli hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak adına iletişim numaramızdan kolaylıkla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Yıllardır olduğu bugün de daima hizmetinize hazırız.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×