İçeriğe geç

Ataköy Kurye

Ataköy Kurye
Ataköy Kurye

Ataköy Kurye olarak İstanbul’un en merkezi yerlerinden birinde hizmet veriyoruz. Hem hafta içi hem de hafta sonu hem gündüz hem de gece olmak üzere çok farklı zaman dilimlerinde en hızlı teslimatı gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Yılların tecrübesini her geçen gün yenilenerek sahaya aktarıyoruz. Alanda deneyimli ekibimiz ulaştırma hizmetinin avantajlarını ön plana çıkararak müşterilerimize kalite standartlarının da üstünde bir hizmet sunmaya gayret eder.

Özverili çalışanlarımız önemli ve gizli belgeleri en acil şekilde en geç 90 dakika içinde adrese teslim eder. İstanbul’un semtleri arasında hizmet taşıyan kuryelerimiz en kestirme yolları bilir, en açık rotayı kullanarak en hızlı teslimatı yapar.

İstanbul’un hemen hemen bütün semtleri yoğun trafiğe sahip olduğu için verdiğimiz hizmetin en hızlı şekilde gerçekleşmesi motosikletlerle kolayca manevra yapabilmeye bağlıdır. Ataköy kurye olarak biz de trafikte rahat yol alabilmek, dar sokaklardan kolay bir şekilde geçebilmek için motosikletin işlevsel olması önemlidir. Biz de firma olarak bu hususları göz önünde bulunduruyor ve en iyi taşımacılığı gerçekleştirebilmek adına hızlı ve taşıma kapasitesi yeterli motosikletleri alarak yola çıkıyoruz.

Ataköy Kurye Hizmeti

Ataköy kurye olarak müşterilerimize en hızlı hizmeti sunabilmek için hem araç seçimine hem de personel seçimine dikkat ediyoruz. Çünkü bir kurye müşteri hizmetleri ve şirket itibarı açısından önemli bir role sahiptir. Bu sebeple çalıştığımız kişilerde iyi nitelikler arıyoruz:

  • müşterilere ait özel bilgilerin korunması
  • teslimatın sadece alıcısına ait olduğunun bilinci olması
  • iş birliğine yatkın
  • güvenli sürüş tekniklerine sahip
  • müşterinin değişen ihtiyaçlarına yanıt verecek şekilde iyi bir iletişim diline sahip.

Bir paketin müşteriden alınıp alıcının adresine teslim edilmesine kadar geçen süre, bu iki adres arasındaki mesafe, teslimatın acil olup olmaması, paketin büyüklüğü gibi faktörler kurye fiyatlarını etkilemektedir. Müşterilerimiz aldığı hizmet kadarını ödemektedir. Belirlediğimiz bu kriterler sayesinde uygun bir bedel almaya çalışıyoruz.

Bazı teslimatlar daha hızlı bazıları gece bazıları hafta sonu olmaktadır. Her hizmetin aralığı ve işlevi farklı olduğu için fiyatı da doğal olarak farklı olmaktadır.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×