İçeriğe geç

Ayşekadın Kurye

Ayşekadın Kurye
Ayşekadın Kurye

Yeni nesil kurye hizmetleri sunan Moto Kurye Acil bünyesinde İstanbul’un her yerine dakikalar içerisinde teslimat sağlayan Ayşekadın kurye ile hem özel hem de iş hayatınız için modern çözümler sunuyoruz. Modern yaşamın hızına uygun, sürekli değişen ve gelişen teknolojiden faydalanarak kaliteli, güvenli ve hızlı taşımacılık yapıyoruz. Firmamızın sektöre yön veren vizyonu ve misyonu ile tüm müşterilerimize özel kişiselleştirilmiş hizmetlerimiz ile her zaman en iyi servisi almanız için çalışıyoruz.

Ayşekadın kurye ile kargo taşımacılığına izin verilen tüm gönderilerinizi en uygun taşıma yöntemlerini sunarak kabul ediyor ve tam zamanında ulaştırıyoruz. Kişiye özel çözümlerimiz ile güvenli ve profesyonel taşımacılık anlayışımızla taşımanız için tek yapmanız gerekense bizlere irtibat numaralarımızdan ulaşarak talebinizi iletmektir.

Büyük illerde her geçen gün çoğalan yaya ve araç trafiğinde güvenli ve hızlı yol almak için genç motor filomuz ile hizmet sunmaktayız. Firmamız bünyesinde sunduğumuz pek çok kurye hizmetini Ayşekadın kurye ekibimiz ile beraber sunuyor, İstanbul’un trafiğinden etkilenmeden tüm işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde tamamlıyoruz.

Ayşekadın Kurye Hizmeti

Ekibimizde yer alan sürücülerimiz hem İstanbul yollarında hem de kurye alanında deneyim sahibi, güvenli trafiğe ve güvenli taşımacılığa önem veren sorumluluk sahibi olan kişilerdir. Hızlı teslimat gerçekleştirilmesi için ne çevrenin ne de çalışanlarımızın güvenliği tehlikeye atılmamaktadır.

Ayşekadın motorlu kurye hizmetlerimizden yararlanmak için talebinizi bize ilettiğinizde;

  • Gönderinizin içeriği
  • Gönderinizin ne zaman alıcıya teslim edilmesini istediğiniz
  • Gönderinizin alınacağı adresin ve verileceği adresin bilgileri
  • Alıcının ve göndericinin iletişim bilgileri gibi bilgileri aldıktan sonra talebiniz için en uygun olan seçenekleri ve hizmetimizin ücretini belirliyoruz. Anlaşma sağlanması durumunda gönderi taşıma sürecini başlatıyoruz.

Ayşekadın kurye aracılığı ile yapacağınız her talepte size en yakın olan kuryemiz en kısa süre içerisinde bulunduğunuz yere gelerek gönderinizi güvenli ve hızlı bir şekilde teslimat adresine ulaştırıyor. Hızla, kaliteyle ve güvenle sunduğumuz tüm taşıma hizmetlerinde her zaman müşteri memnuniyeti oluşturmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×