İçeriğe geç

İmes Kurye

İmes Kurye
İmes Kurye

İMES Türkiye’nin ilk organize sanayi bölgelerinden birisi olup makine, makine yan sanayi, demir, çelik, otomotiv yan sanayi, plastik enjeksiyon, ısıl işlem, cam sanayi ve daha onlarca sektörde faaliyet gösteren firmaları barındırmaktadır. Bugün İMES’te 340’tan fazla firma bulunmakta, 14 binden fazla kişiyi istihdam etmektedir. Yılın her günü aralıksız bir hareketliliğin olduğu İMES’te en çok ortaya çıkan ihtiyaçlardan birisi taşımacılıktır ve firmamız İMES kurye çözümleriyle çeyrek asırdır güvenilir çözüm ortağı olmayı başarmaktadır.

İMES kurye hizmetlerimiz ilk günden bu yana özveriyle devam etmektedir. Sanayi bölgemizin tamamına hâkim, alanında eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, özverili bir ekiple çalışıyoruz. Gerek çağrı merkezimizde gerekse sahada profesyonel bir ekiple hizmet veriyoruz. Uzman ekibimizle birlikte İMES içerisinde veya İMES ile İstanbul’un diğer herhangi bir noktası arasında taşınması gereken paketlerinizi taşıyoruz. Sadece bununla da sınırlı kalmıyor, İMES ile çevre şehirler arasında da şehirlerarası kurye çözümleri üretiyoruz.

Firma olarak yemek, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, numune, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, fatura, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, eşya, ilaç, çiçek, davetiye, e-ticaret sipariş ürünleri, ehliyet, ruhsat, plaka, dergi, basın, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop ve dahasını taşıyoruz.

İmes Kurye Hizmeti

İMES kurye ihtiyaçlarına karşı her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Daima bölgemizin en hızlı, en kaliteli, en güvenilir ve uygun fiyatlı kuryesi olmayı başarıyoruz. Bunu çok farklı kurye seçeneklerini deneyime açarak sağlıyoruz.

İMES genelinde hem bireysel hem kurumsal müşterilerimize normal, hızlı, acil, arabalı, Uçak kargo ve çoklu dağıtım gibi alternatifler sağlıyoruz. 45 dakika ila 180 dakika arasında İMES ile İstanbul’un en uzak noktaları arasında taşımacılık yapıyoruz.

İMES kurye ihtiyaçlarına karşılık 7 gün, 24 saat hizmet veriyoruz. Bu sayede en acil ihtiyaçlarınızda dahi bizleri tercih edebilirsiniz. Çağrı merkezimizi arayabilir, bilgi alabilir, fiyat öğrenebilir, randevu oluşturabilirsiniz. Her zaman en uygun fiyatlı kurye çözümlerine ulaşabilirsiniz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×