İçeriğe geç

Atakent Kurye

Atakent Kurye
Atakent Kurye

Atakent kurye işletmesi olarak uzun yıllardan bu yana kaliteli kurye hizmeti sunmakta ve sunduğumuz hizmetin kalitesinin üst seviyelerde yer almasından dolayı her zaman müşterilerimizin bizleri tercih etmesini sağlamaktayız.

Sunduğumuz kurye hizmetinin kaliteli olabilmesi adına yüksek modelli ve bakımlı motorlarımızdan, deneyimli ve tecrübeli elemanlarımızdan çok büyük oranda fayda sağlamakta ve sizlerin memnuniyetlerinizin kazanılmasını amaçlamaktayız.

Ayrıca işletmemiz bünyesinde kullandığımız teknolojik sistemler sayesinde ürünlerinizin eksiksiz bir şekilde sizlere ulaştırılması sağlanmakta ve bu sayede kalitelinin de artırılması sağlanmaktadır. Bünyemizde hizmet veren deneyimli ve tecrübeli elemanlarımıza düzenli aralıklar ile çeşitli eğitimler vermek suretiyle de sunulan hizmetin kalitesini artırmayı hedeflemekteyiz.

Atakent kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetinin en uygun fiyatlar ile sizlere sunulması sağlanmakta ve bu sayede maddi zorluk yaşamadan hizmet alabilmeniz amaçlanmaktadır.

Fiyatlarımızın en uygun seviyelerde bulunması müşterilerimizin mutluluklarının kazanılmasını sağlamaktadır. Ayrıca uygun fiyatların yanında ortaya çıkarılan kampanyalar ve indirimler de müşterilerimizin maddi zorluk çekmeden hizmet alabilmeleri sağlanmaktadır.

Atakent Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak sipariş verdiğiniz ürünlerin eksiksiz, sorunsuz ve hasarsız olarak sizlere teslim edilmesini sağlamakta ve bu sayede güvenilir bir hizmet sunmaktayız.

Kurye sektöründen hizmet alan müşterilerimizin en büyük beklentileri arasında güvenilir hizmet alma özelliği yer almaktadır. Güvenilir hizmet sayesinde müşterilerimiz sipariş verdiği ürünleri sorunsuz ve hasarsız bir şekilde teslim almakta ve memnuniyetlerini bizler ile paylaşmaktadırlar. Sizlerin de güvenilir bir kurye hizmeti almaya ihtiyacınız var ise eğer mutlaka işletmemiz ile iletişim kurmalı ve hizmet almalısınız.

Atakent kurye işletmesi olarak kullandığımız teknolojik sistemler sayesinde sunulan hizmetin planlı ve programlı bir şekilde sunulması sağlanmaktadır.

Kullandığımız teknolojik sistemler sayesinde vermiş olduğunuz siparişlerin tam listesine ulaşabilmekte ve bu liste sayesinde tüm ürünlerinizin kontrol edilerek eksiksiz bir şekilde sizlere teslim edilmesi sağlanmaktadır.Adreslerinize siparişlerinizi getireceğimiz güzergâhların belirlenmesi konusunda da teknolojiden büyük destek sağlamaktayız.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×