İçeriğe geç

Pendik Kurye

Pendik Kurye
Pendik Kurye

Günümüzde hayatımızın bir parçası haline gelmiş olan kurye hizmetleri, birçok farklı firma tarafından verilmektedir. Sektörde sıkı bir rekabet ortamı mevcut olup, en hızlı ve en güvenilir teslimatı yapan firmalar rakipleri arasında sıyrılmaktadır.

Pendik kurye, uzman bir kadro, hızlı teslimat seçenekleri, kişiye özel çözümleri ve uygun fiyatları ile İstanbul ve çevre illerde en çok tercih edilen kurye hizmetleri arasında yerini almıştır.

Müşteri memnuniyetine önem veren iş anlayışımızla, sektörde edindiğimiz deneyimi birleştirerek verdiğimiz hizmetlerimiz, sizin ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için geliştirilmiş ve uygulamaya konulmuştur.

Pendik kurye hizmetlerimiz sayesinde İstanbul içinde dakikalar içerisinde teslimatınızı tamamlıyor, şehir dışı gönderileriniz için birbirinden hızlı ve uygun seçenekler sunuyoruz. Motosiklet, otomobil ve uçakla gerçekleştirdiğimiz tüm kurye hizmetlerinde hızlı olmanın yanı sıra güvenli ve hasarsız teslimat gerçekleştirmek için çalışıyoruz.

Tüm çalışma arkadaşlarımızı, bizimle aynı güvenlik ve sorumluluk duygusuna sahip kişilerden seçiyor, sahada ve arka planda özenli çalışmalara yürütüyoruz.

Taleplerinizi dinliyor, anlıyor ve en uygun çözümü sunuyor, her zaman memnuniyetini oluşturacak işlere imza atıyoruz.

Pendik Kurye Hizmeti

Hızlı ve güvenli teslimat gerçekleştirmek için Pendik kurye ekibimizle üst düzey bir hizmet veriyoruz. Birbirinden hızlı şehir içi teslimat seçeneklerimiz:

  • 180 ila 240 dakika içerisinde tamamlanan normal kurye,
  • 60 ila 90 dakika arasında tamamlanan Express kurye ve
  • 45 ila 60 dakika içerisinde tamamlanan VIP kurye olarak müşterilerimize sunulmaktadır.

Ayrıca, şehir dışı gönderilerinizde de VIP moto kurye hizmeti verilmekte, motosikletli kuryelerimiz aynı gün içerisinde gönderinizi farklı ildeki alıcısına teslim etmektedir.

Pendik kurye ile çalışmak, müşterilerimize birçok farklı avantaj sağlamaktadır. Bunların başında, her duruma ve kişiye özel üretilen çözümler gelmekte, ekonomik fiyatlarımız cebinize dost çözümler elde etmenize yardımcı olmaktadır.

Kesintisiz hizmet alabilme, 7/24 müşteri desteği sağlanması, güvenli teslimat garantisi, kolay iletişim ve %100 müşteri memnuniyeti ise firmamızın müşterilerine sunduğu diğer avantajlardan sadece birkaçıdır.

Kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmetlerimizden yararlanmak için, bizlere çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×