İçeriğe geç

Aydınlı Kurye

Aydınlı Kurye
Aydınlı Kurye

Aydınlı kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetini her zaman sorunsuz bir şekilde sunmakta ve bu sayede müşterilerimizin memnuniyetlerini ve övgülerini kazanmaktayız. Ayrıca sunduğumuz sorunsuz hizmetler sayesinde müşterilerimizin işletmemizi etraflarında ki insanlara tavsiye etmelerini amaçlamaktayız.

İşletme olarak vermiş olduğunuz tüm siparişlerin eksiksiz ve hasarsız bir şekilde sizlere ulaştırılması adına bünyemizde pek çok özellik bulundurmaktayız. Motorlarımızın güvenli bir yapıya sahip olması ve kurye elemanlarımızın ürün bilgileri konusunda bilgili kişilerden oluşuyor olması sunulan hizmetin sorunsuz bir şekilde sunulmasını sağlayan etkenler arasında yer almaktadır.

Aydınlı kurye işletmesi olarak her zaman hızlı bir kurye hizmeti sunmakta ve bu hızlı hizmet sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarının zamanında giderilmesini sağlamaktayız.

Hızlı hizmet sunabilmek adına elemanlarımıza motor kullanımı hakkında eğitimler vermekte ve tüm motorlarımızın periyodik bakımlarını zamanında yaptırmaktayız. Ayrıca hızlı kurye hizmeti sunma konusunda teknolojik sistemlerimizden de çok büyük oranda fayda sağlamaktayız. Verdiğiniz siparişlerinizden en kısa süre içerisinde haberdar oluyor olmamız sunulan hizmetin hızını artıran etkenler arasında kendisine yer bulmaktadır.

Aydınlı Kurye Hizmeti

Aydınlı kurye olarak siz müşterilerimize kurye sektöründe hizmet vermekte ve bu hizmet esnasında bünyemizde çalışan elemanlarımıza çok büyük önem göstermekteyiz.

Bu önem ışığında kurye elemanlarımıza detaylı ve çeşitli eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde sunulan hizmetin kalitesini ve memnun etme özelliğini en üst basamaklara taşımaktayız. Ayrıca elemanlarımızın motor kullanımı konusunda ki üstün yetenekleri sayesinde tüm trafik sorunlarını kolay bir şekilde halledebilmekte ve bu sayede hızlı bir hizmet sunabilmekteyiz.

Aydınlı kurye işletmesi olarak sunulan kurye hizmeti karşısında pek çok ödeme seçeneği bulundurmakta ve bu ödeme seçenekleri sayesinde siz müşterilerimizin rahat bir şekilde ödemelerinizi yapabilmenizi sağlamaktayız.

EFT, FAST gibi özellikler sayesinde telefonlarınızdan ödeme yapabilme şansına sahip olmaktasınız. Bu özellikler sayesinde nakit para ihtiyacı ortadan kalkmaktadır. Ayrıca nakit para ihtiyacı olmayan bir başka yöntemimiz ise internet üzerinden sipariş verme aşamasında yapabileceğiniz ödemelerdir.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×