İçeriğe geç

Topkapı Kurye

Topkapı Kurye
Topkapı Kurye

Topkapı kurye hizmetlerimizle Fatih’in merkezi mahallelerinden birisi olan mahallemiz ile bütün İstanbul geneli arasında acil taşınması gereken paketleriniz için hizmet veriyoruz. Ayrıca şehirler arası taşınması gereken paketlerinizi de başarıyla taşıyor, uzman kadromuzla yıllardır fark yaratıyoruz.

En hızlı Topkapı kurye firması olarak yasal engel olmayan her türlü paketin taşınmasında yanınızdayız. Evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, tablet, telefon, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, fatura, diş malzemeleri, gibi her türlü ürünü kısa sürede taşıyoruz.

Ayrıca ehliyet, basın, ruhsat, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop, ilaç, laboratuvar test ürünleri, bilgisayar, e-ticaret sipariş ürünleri çiçek, davetiye, dergi gibi bütün ürünlerinizi de alıcılarına ulaştırıyoruz.

Topkapı kurye alanında her zaman kurumsal ve bireysel ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Profesyonel ekibimizle sürekli kendimizi geliştiriyor ve farklı kurye modelleriyle öne çıkıyoruz. Standart motorlu kurye ile en geç 180 dakika içinde İstanbul’un her yerine teslimat yapabiliyoruz. Daha hızlı taşınması gereken paketlerinizi hızlı kuryeyle 90-120 dakika arasında alıcısına teslim ediyoruz. Çok daha acil taleplerinizdeyse 45-60 dakika içinde alıcısına güvenle teslimat yapıyoruz.

İstanbul’un bütün otogarları, havalimanları, sanayi siteleri, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, kamu kurumları ve diğer noktaları faaliyet alanımız kapsamındadır. Aynı zamanda şehirlerarası kurye hizmetimizle diğer şehirlere de taşımalarımız devam etmektedir.

Topkapı Kurye Hizmeti

Mahallemizde Acil Moto Kurye firmamızı öne çıkaran ve bu kadar yoğun ilgi görmemizi sağlayan etmeler sadece kaliteli, hızlı, güvenli ve profesyonel çözümler sunmamız değildir. Aynı zamanda en uygun kurye fiyatlarıyla öne çıkıyoruz. Bölgemizde gerçekleştirdiğimiz kurye fiyatlarımızla da fark yaratıyoruz.

Topkapı kurye fiyatlarımız paketlerinizin taşınacağı mesafeye, tercih edilecek kurye çeşidine ve pakete göre belirlenmektedir. Her zaman en iyi fiyat garantisiyle çalıştığımız alanda gerek net fiyat bilgisi gerekse randevu gerekse bilgi talepleriniz için iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.

Günün her saatinde resmi web sitemizden bize ulaşabileceğiniz gibi çağrı merkezimizi arayabilir, hizmet noktamızı ziyaret edebilir ya da WhatsApp hattımıza yazabilirsiniz. Uzman ekibimiz her zaman ihtiyacınıza en uygun çözümleri sunmaktadır.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×