İçeriğe geç

Alemdağ Kurye

Alemdağ Kurye
Alemdağ Kurye

Kurulduğu günden bu zamana kadar müşterilerine kapsamlı bir kurye hizmeti vermek adına birçok ürünün taşımacılığını yapmakta olan firmamız çalışmalarını daima disiplinli ve güvenilir bir şekilde yürütmektedir.

Alemdağ kurye olarak yıllardır müşterilerimizi memnun eden çalışmalarımız ile yıllar içinde edinmiş olduğumuz iş tecrübelerimiz ile sektörde öncü bir firma konuma gelmiş bulunmaktayız.

Daima müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmalarını bu doğrultuda ilerletmekte olan Alemdağ kurye olarak önceliğimiz firmamızı tercih eden müşterilerimizin güvenini sarsmayacak kalitede bir iş hizmeti sunmaktır.

Bu bağlamda müşterilerimize sunmuş olduğumuz teslimat hizmetimizi daima alanında profesyonel, vizyonlu ve donanımlı çalışanlarımız ile yürütmekteyiz.

Çağrı merkezimizle iletişime geçmeniz durumunda öncelikle teslim edilmesini istediğiniz paketiniz hakkında gerekli olan bilgileriniz firmamız tarafından kayıt altına alınır. Sonrasında firmamız tarafından siz değerli müşterilerimize bir fiyat teklifi sunulur ve bu teklifi kabul etmeniz durumunda dilediğiniz tarih ve saatler arasında paketiniz adresinizden teslim alınır ve yine dilediğiniz adrese güvenli bir şekilde teslim edilir.

Teslimat hizmetlerimiz kişiye özel bir şekilde ilerlediği için paketinizin yol üzerinde kaybolması ya da yabancı bir adrese teslimatının yapılması mümkün değildir.

Alemdağ Kurye Hizmeti

Müşterilerimize birçok alanda kapsamlı bir teslimat hizmeti sunmak adına Alemdağ kurye olarak yıllardır farklı türdeki birçok ürünün teslimatını yapmış bulunmaktayız. Firmamız tarafından teslimatları gerçekleştirilen ürünler genellikle şu şekildedir:

●Meyve ve sebzeler

● Yedek parçalar

● Hediyelik eşyalar

● Ehliyet ve ruhsat

● Kimlik kartları ve pasaportlar

● Tablet, telefon, laptop gibi daha birçok elektronik cihazlar

● Çiçek buketleri ve davetiye kartları.

Firmamızı tercih eden müşterilerimizin ihtiyaç duydukları her an yardımcıları olmak adına fiyat seçeneklerimizi de daima makul bir seviyede tutmakta ve bütçe dostu çalışmalar yürütmekteyiz. Fiyat seçeneklerimiz genellikle teslim edilmesini istediğiniz paketlerinizin ağırlık ve boyutlarına göre belirlenmektedir.

Sağlamış olduğumuz kapsamlı teslimat hizmetlerimizden faydalanmak ve ekonomik fiyat seçeneklerimiz hakkında detaylı bilgi almak adına firmamızı daima gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×