İçeriğe geç

Araçlı Kurye

Araçlı Kurye
Araçlı Kurye

Yıllardır sektörde hizmet veren Acil Moto Kurye firmamız, sahadaki deneyimi ile kaliteli ve hızlı teslimat yaparak İstanbul içinde ve dışında hizmet vermektedir. Geniş araç filosu ile araçlı kurye olarak müşterilerinin küçük-büyük fark etmeksizin bütün gönderilerini taşır.

Firmamıza gece veya gündüz fark etmeksizin 24 saat ulaşabilirsiniz. Firmamız profesyonel hizmet ağı ile esnek çalışma saatleri sunarak müşterilerinin talepleri doğrultusunda hizmet vermektedir. Günümüzde kurye hizmetine olan ihtiyaç artmaktadır. Bu ihtiyaç doğrultusunda da İstanbul’da her semte, mahalleye ürün götürmekteyiz.

Araçlı kurye getirdiği avantajlar sebebiyle sıklıkla kullanılmaktadır. Günümüzde özellikle büyük şehirlerde artan nüfus trafiği öyle etkilemektedir ki bir semtten başka bir semte geçmek bile çok fazla zaman alır. Bu sebeple gönderisi olan kişiler bizzat trafiğe çıkmak istemiyor. Zamandan tasarruf etmek ve kolayca gönderisini karşı tarafa iletebilmek için kurye hizmetlerini tercih ediyor. Bu taşımacılığın sağladığı pek çok avantajdan istifade etmek istiyor:

  • Hızlı gönderim sağlamak
  • Güvenilir bir teslimat olması
  • İşletmelerin iş yükünü hafifletmesi
  • Planlı bir şekilde adrese ulaşım
  • Ekonomik uygunluk
  • Müşteri memnuniyetinin gözetilmesi.

Araçlı Kurye Hizmeti

Araçlı kurye ile yaptığımız teslimatlar, hem güvenlidir hem de gizlilik ilkesine uygundur. Bunlar, müşterilerimizin bir kurye hizmetinden beklediği en önemli iki ögedir. Hızlı ve kaliteli taşımacılığın olmazsa olmaz bu iki ögesine gösterdiğimiz özen, müşterilerimizin bize olan güveninin devam etmesini sağlamaktadır.

Kuryelerimiz aldığı paketleri zarara uğramadan ve paketin başka şahıslarla paylaşımı yapılmadan teslimatı gerçekleştirir. Müşterilerimiz çok farklı sektörlerdeki iş kolundan olduğu gibi semt sakinlerini de içerir. Her gönderi bizim için aynı özeni ve dikkati gerektirir.

Verdiğimiz her hizmet, aynı zamanda bizim kalitemizi de temsil eder. Bu sebeple her bir müşterimiz biricik ve her müşterimizin gönderisi bizim için tektir. Kişiye özel olarak gerçekleştirdiğimiz taşımacılık hizmetimizin ürün içeriği geniş konsepte sahiptir. En değerli küçük paketlerden en ağır kolilere kadar gönderim sağlıyoruz. Her hava koşulunda ve her şartta taşımacılık hizmeti vermeye devam eden firmamız makul fiyatlarla çalışmalarını sürdürür.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×