İçeriğe geç

Tepeüstü Kurye

Tepeüstü Kurye
Tepeüstü Kurye

Hayatta beklenmedik anlarda ihtiyacınız olan ürünlere bazen erişimin çok zor olduğunun farkındayız. Özellikle İstanbul trafiği ve yaşam yoğunluğu nedeni ile geç kargolanma, zor ulaşım ve dikkatsiz hizmet nedeni ile hepimiz bazen aciliyet gerektiren durumlarımızı gerçekleştiremediğimizden dolayı mağdur kalıyor, bizler için özel anlam ifade eden anları ertelemek zorunda kalıyoruz. Tepeüstü kurye olarak sizleri bu durumdan kurtarmaya geldik. İnanılmaz derecede hızlı servisimiz ve kaliteli müşteri hizmetlerimiz sayesinde sizler de yaşamınızın yoğunluğu içerisinde derin bir nefes alabilir, ihtiyacınız olan ürünlere çabuk erişim sayesinde zaman tasarrufu yaparak artık önemli anlarınızı ertelemek zorunda kalmayabilirsiniz. Sizler de hızlı ve kaliteli kurye hizmeti için bizi tercih edin.

Tepeüstü kurye hizmetleri ile yalnızca gün saatleri içerisinde yardımınıza koşmuyoruz. Aynı zamanda nöbetçi kuryelerimiz sayesinde gece vakitlerinde de yardımınıza koşabiliyor ve gönderinizi dilediğiniz konuma en hızlı şekilde ulaştırabiliyoruz. Gece gündüz servis olanaklarımız hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız sizler ile paylaştığımız iletişim numarasından elamanlarımıza sahip olduğunuz soruları yönelterek cevaplara ulaşabilirsiniz.

Tepeüstü Kurye Hizmeti

İşletmemiz hızlı ve kaliteli bir hizmet sunmanın yanında aynı zamanda cebinizin de rahat etmesini de önemsiyor. Bundan dolayı kişiye özel ücretlendirme servisimiz ile sahip olduğunuz gönderinin içeriğine bakılarak fiyatlandırmalarımızı gerçekleştiriyor ve daima sizleri düşünüyoruz. Bu fiyatlandırmalar yapılırken kargonuzun ağırlığının yanı sıra aynı zamanda alan genişliği ve türü de dikkat altına alınıyor. Bunlar ile birlikte aynı zamanda kuryenizin size olan uzaklığı da size özel ücretimizi hesaplarken dikkat ettiğimiz etkenler arasında olmaktadır. Örneğin eğer kuryemiz kargonuzu bırakmamızı dilediğiniz konuma yakın ise ücretlendirme daha uygun olacak şekilde gerçekleşir.

Tepeüstü kurye hizmetlerimiz özel olarak yetişmesi gereken gönderiler için ise aciliyete göre hız hizmetine sahiptir. Bu hizmet çerçevesinde önemli evraklar, ilaçlar, dosyalar ve bunlara benzer daha birçok kargo türünü talep üzerine daha hızlı şekilde müşterilerimize iletmeye çalışıyoruz. Sizler de bu özelliklere sahip bir gönderinizin daha hızlı ulaşmasını diliyorsanız iletişim numaramızdan bizleri haberdar edebilirsiniz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×