İçeriğe geç

İstoç Kurye

İstoç Kurye
İstoç Kurye

İstoç Ticaret Merkezi’nin asıl adı İstanbul Toptancılar Çarşısı olup çeşitli mesleklerdeki toptancı esnafın bir araya gelerek oluşturdukları bir birliktir. İstanbul içinde esnafların pek çok açıdan zorlanması yeni arayışlara neden olmuş, bunun neticesinde de merkezin dışında toplu pazar açmaya karar vermişlerdir.

52 üye tarafından 1979 yılında kurulan birlik, 1984’te bugünkü yerine yerleşmiştir. Bugün İstoç’ta pek çok farklı alanda ürünler satılmaktadır. 1 minyon 100 metrekare alana sahiptir. 2600’den fazla firma burada faaliyetlerine devam etmektedir. Günün her saati, yılın her dönemi hareketli ve yoğun bir yaşamın olduğu çarşıda en temel ihtiyaçlardan birisi İstoç kurye olmaktadır. Firmamız da çeyrek asırdan uzun süredir bölgedeki her türlü ihtiyaca en iyi çözümü sağlamaktadır.

İstoç kurye faaliyetlerimizde tamamı alanında uzman, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, özverili, güler yüzlü bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekibimiz çarşı lokasyonuna tamamen hâkim olup modern yöntemlerle adres bulmada başarılıdır. En iyi araçlarla ve ekipmanlarla çalışmakta ve müşteri odaklı hizmet ilkesiyle öne çıkmaktadırlar.

Profesyonel ekibimizle davetiye, dergi, basın, ruhsat, fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, plaka, eşya, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop gibi he türlü ürünü istenen adrese teslim ediyoruz.

İstoç Kurye Hizmeti

İstoç kurye alanında farklı kurye çeşitleriyle öne çıkıyor, her ihtiyaca en doğru cevabın verilmesini sağlıyoruz. Bunun için motorlu kurye hizmetimizle hem İstanbul içindeki bütün adresler ile çarşı hem de diğer iller arasında taşımacılık yapıyoruz. Şehirlerarası kurye ile İstanbul dışına gitmesi, gelmesi gereken paketlerine yönelik çözümler sunuyoruz.

Arabalı kurye ile motorlu kuryenin taşıyamayacağı kadar büyük gönderilerin güvenli şekilde alıcılarına ulaştırılmasını sağlıyoruz.

İstoç’tanülkemizin her yerine ürünler gönderilmektedir. Bunun için çoğu kez uçak kargo kullanılmaktadır. Firmamız uçak kargo hizmetiyle bütün havalimanlarına taşıma desteği sağlamakta, paketlerinizi güvenle getirip götürmektedir. Bütün bunlar en uygun fiyatlarla sağlamaktadır.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×