İçeriğe geç

Göztepe Kurye

Göztepe Kurye
Göztepe Kurye

Göztepe kurye hizmetlerimizle Kadıköy’ün en yoğun ve en hareketli mahallelerinden birisinde profesyonel taşımacılık yapıyoruz. Mahallemizde her gün bir yerden başka bir yere taşınması gereken binlerce paket olmakta ve bunların her birinin en acil ve güvenli şekilde teslim edilmesi icap etmektedir.

Firma olarak her biri alanında eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, özverili, güler yüzlü ve kendini sürekli geliştiren bir kadroyla çalışıyoruz. Sahada ve çağrı merkezimizde en iyi ekiple iş birliği yaparak her defasında müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde sonuçlara imza atıyoruz.

Tamamı modelli, bakımları yaptırılan, donanımlı araçlarımızla ve en gelişmiş ekipmanlarımızla çalışıyoruz. Böylece vadettiğimiz sürede paketlerinizi alıcılarına ulaştırıyor, tercihe göre esnek çözümler sağlıyoruz.

Göztepe Kurye Hizmeti

Göztepe kurye talepleriniz için 7 gün, 24 saat aktif çalışıyoruz. Her nerede olursanız olun, zaman sınırlaması olmadan çağrı merkezimizi arayabilir, dilediğiniz anda kurye desteği talep edebilirsiniz.

Güvenli, kaliteli ve hızlı biçimde laboratuvar test ürünleri, evrak, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, fatura, diş malzemeleri, bilet, anahtar, laptop plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım gibi bütün paketleri istediğiniz adresten alıp belirteceğiniz adrese teslim ediyoruz.

Göztepe kurye çözümlerimiz farklı seçeneklere sahiptir. Bunun için motorlu kuryelerimizle paketlerinizin aciliyetine, gönderi zamanına ve bütçenize göre en uygun seçimi yapabilirsiniz. Farklı motorlu kurye modellerimizle 45 dakika ile 180 dakika arasında değişen teslimat süreleri vadedebiliyoruz.

Uçak kargo hizmetimizle havayoluyla gitmesi gereken paketleriniz için bütün havalimanları ile adresleriniz arasında taşımacılık yapıyoruz. Şehirlerarası kurye hizmetiyle aynı zamanda çevre iller ile mahallemiz arasında taşıma yapıyoruz. Motorla taşınamayacak gönderileriniz içinse arabalı kurye ile çözüm üretiyoruz.

Acil Moto Kurye olarak her zaman aynı zamanda güvenli taşımacılığın adresiyiz. Tamamen özel bölmelerde, tam donanımlı araçlarımızla gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizde kaybolma, hasar alma, ezilme, karışma gibi durumlar oluşmamaktadır.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×