İçeriğe geç

Paşabahçe Kurye

Paşabahçe Kurye
Paşabahçe Kurye

Paşabahçe kurye olarak profesyonel bir taşımacılık hizmeti veriyoruz. 1994 yılından beri sektörde adından söz ettiren firmamız, hizmet ağını genişleterek bütün İstanbul’a hizmet götürmektedir. Ekibimiz esnek çalışma saatleriyle hizmet verir. İstediğiniz an hizmet talep edebilir, gönderi yapabilirsiniz.

Bireysel gönderileri taşıdığımız gibi işletmelerin ve kurumların da evraklarını, sözleşmelerini, numunelerini taşıyoruz. Taşıdığımız bütün gönderilere aynı özeni ve hassasiyeti gösteriyoruz. Müşterilerimizin bizden beklentisi olan güvenilir taşımacılık unsurlarına çok dikkat ediyoruz. Gönderilerin alıcı dışında hiçbir kimse tarafından görülmesine izin vermiyoruz.

Paşabahçe kurye ekibimiz 7/24 görevinin başında hizmete devam eder. İstediğiniz zaman müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Gece veya gündüz hiç fark etmeksizin en acil kurye hizmetini gerçekleştiriyoruz. Sorunsuz hızlı teslimat denince firmamız öne çıkmaktadır. Hizmetin kalitesini belirleyen unsurlara dikkat ediyoruz.

Personelimizi özenle seçiyoruz. Güler yüzlü, insanî değerlere önem veren, iletişimi kuvvetli ve yoğun çalışma temposuna dayanabilecek güçlülükteki nitelikli kişilerle yol alıyoruz. Ekibimiz bireysel çalışmalarda iyi olduğu kadar ekip çalışmasına da yatkındır. Zaten bizim hizmetimiz iyi bir ekip çalışması gerektirir ve ister.

Paşabahçe Kurye Hizmeti

Paşabahçe kurye olarak kişiye özel şekilde gerçekleştirdiğimiz hizmetimizi yenilikleri takip ederek geliştiriyoruz. Her müşterimizin ihtiyacı olan hız, teslimat aracı ve teslimat saati farklı oluyor. Bu sebeple kişiye özel olarak gerçekleştirdiğimiz kurye hizmetimizin ortak özellikleri şunlardır;

  • Güvenliğe en üst seviyede dikkat ediyoruz.
  • Müşterimizin talep ettiği hızda teslimat yapıyoruz.
  • Her paketi özenle taşıyoruz.
  • Gizliliğe önem veriyoruz. Alıcı dışında kimseye paket teslim etmiyoruz.
  • Trafikte sorun yaşanmaması için gerekli tedbirleri alıyoruz.

Firmamız, hizmet kalitesini ön planda tutarak en iyi hizmet sunmak ister. Bunun için de müşterilerinden aldığı geri bildirimleri önemser. Kalitemizden memnun kalan müşterilerimiz yıllardır bizimle yola devam ettiği gibi başka müşterilerin de bünyemize katılması için referans olur. Biz de sağladığımız bu hizmetlere bedel olarak en ekonomik fiyatları belirliyoruz. Kişiye özel olarak sağladığımız hizmet unsurları fiyatın ortaya çıkmasında da belirleyici oluyor.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×