İçeriğe geç

Aynı Gün Teslim Kurye

Aynı Gün Teslim Kurye
Aynı Gün Teslim Kurye

Aynı gün teslim kurye paketlerin veya belgelerin bir müşteriden alınarak aynı gün içinde alıcısına teslim edilmesini sağlayan hızlı ve etkili bir kurye hizmetidir. Firmamız Acil Moto Kurye olarak yıllardır sektörde hizmet verirken edindiği tecrübeler ile müşterilerinin ihtiyaçlarına göre hizmet alanlarını belirlemiştir. Bu, en sık kullanılan ve ihtiyaç hissedilen kurye seçeneğidir.

Zamandan tasarruf sağladığı gibi, gece veya gündüz fark etmeksizin paketin adresten alınıp yine alıcının adresine ulaştırılması, müşterilerimiz için büyük bir kolaylıktır.

Aynı gün teslim kurye zamanın kritik olduğu durumlarda büyük bir avantaj sağlar. Gün içinde yetiştirilmesi gereken teslimatlar en hızlı şekilde alıcısına ulaştırılır. Gönderilerin içeriği çok farkı çeşitlilikte olabilir:

  • Acil tıbbî malzemeler
  • Hukuki belgeler
  • Son dakika hatırlanan bir özel gün hediyesi
  • İmzalanması gereken bir sözleşme
  • e-ticaret şirketlerinin müşteri siparişleri.

Paketin içeriği ne olursa olsun bizim her müşterimize ve gönderisine gösterdiğimiz özen aynıdır. Paketin içeriğinin hasar görmesine, karışmasına imkân yoktur. Kuryelerimiz paketin güvenliğini temin ederek teslimat yapar.

Aynı Gün Teslim Kurye Hizmeti

Aynı gün teslim kurye ile her müşterimiz kendisini ayrıcalıklı bir hizmetin içinde bulur. Çünkü müşteri hizmetlerini aradığı andan itibaren güler yüzlü, iletişim dili kuvvetli personelimiz, talebini oluşturur. Sonrasında gönderi planı yapılır ve kuryemiz müşterimizin adresine ulaştığında profesyonel bir hizmet anlayışı ile paketi alır, güvenliğini sağlayarak yerleştirir. Tekrar yola çıktığında en hızlı şekilde güzergâhı belirler ve paketi yeni adresine teslim eder.

İstanbul başta olmak üzere İzmir, Antalya ve Ankara gibi büyükşehirlere şehirlerarası gönderimde de aynı gün içinde hizmet veriyoruz. Hem şehir içinde her mahalleye ulaşıyoruz hem de şehir dışına aynı gün hizmet taşıyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyacı olan kurye hizmetini standartların da üstünde vermeye gayret ediyoruz. Bunun için gerek araç seçimi gerekse personel seçimi ile her detaya dikkat ediyoruz. Makul fiyatlarla taşımacılık hizmeti vermeye gayret ederken kaliteyi birinci sırada tutuyoruz. Çünkü müşterilerimizin memnuniyeti bizim hizmet anlayışımızın odağında yer alır.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×