İçeriğe geç

Alibeyköy Kurye

Alibeyköy Kurye
Alibeyköy Kurye

Alibeyköy konumu itibarıyla Eyüp Sultan’ın ulaşım ağı gelişmiş semtlerinden biridir. Nüfusuyla da kalabalık, dolayısıyla trafiğiyle de sıkışık bir semttir. Bu semtte hizmet veren firmamız, günün her saati taşımacılık gerçekleştirmektedir. Alibeyköy kurye olarak semtte ikamet eden kişilerin ve farklı hizmet dallarında çalışmalar yürüten iş yerlerinin acil gönderilmesi gereken ögeleri olduğunda en iyi hizmeti vererek teslimat yapıyoruz.

Yılların tecrübesini sahaya aktaran firmamız, alanında en deneyimli elemanlarla yol almaktadır. Evrakları, ilaçları, hediyelik eşyaları, işletmelerin numunelerini pek çok farklı ürünü taşıyarak İstanbul’un diğer semtlerindeki gönderi adreslerine hızlıca ulaşır.

Alibeyköy kurye hizmetimiz aynı gün teslimat prensibiyle yol alır. En acil gönderilerinizi günün her saatinde adrese taşıyan kuryelerimiz, trafikte gereken özeni gösterir. Yıllardır bu alanda yer alan sayılı firmalar arasında oluşumuzun en büyük nedeni hem müşterilerimize gösterdiğimiz özen hem de trafikte diğer sürücülerin hakkını gözetiyor oluşumuzdur. Bu sebeple kuryelerimizi özenle seçiyoruz:

  • Trafik kurallarına uyan
  • Hız limitini aşmayan
  • Sürüş yetenekleri bulunan
  • Sözel yetenekleri gelişmiş
  • Problem çözme kabiliyeti oluşmuş.

Alibeyköy Kurye Hizmeti

Alibeyköy kurye olarak çeşit çeşit gönderileri hızlıca yerine teslim ediyoruz. Bazı gönderilerin boyutu motosiklete sığamayacak kadar büyük olabiliyor. Bu durumda da firmamız araçlı kurye hizmeti sağlayarak teslimatı gerçekleştiriyor. Her ihtiyaca göre düşünülmüş taşımacılık sistemiyle hizmet veren firmamız süratli bir şekilde teslimat yapmaktadır.

Kuryelerimiz adresinize gelip gönderinizi aldığında yola çıkar ve en hızlı güzergâhı kullanarak güvenli bir şekilde alıcının kendisine ulaşır. Gönderinin hasar görmesine, başka birinin eline geçmesine izin vermez. Gönderinin sorumluluğu kendisine aittir. Bu bilinçle en güvenilir teslimatı yerine getirir.

Hizmet anlayışı müşteri memnuniyeti olan bir firma olarak her zaman hizmeti ön plan tutuyoruz. Bu sebeple, yol alırken teslimat yaparken önceliğimiz yaptığımız iştir. Odak noktamız hizmetin aksamaması üzerine kuruludur. Hizmet bedeli olarak da talep ettiğimiz ücret alınan hizmet kadardır. Teslimat için gidilen mesafe ve hız en önemli belirleyicidir. Hesaplamalar yapılarak en uygun limit belirlenir.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×