İçeriğe geç

Uçak Kargo

Uçak Kargo
Uçak Kargo

Günümüzde faaliyet göstermekte olan birçok firma için birtakım evraklar gün içerisinde çeşitli şekillerde gönderilmesi noktasında kurye firmaları devreye girebilmektedir. Her ne kadar teknoloji gelişmiş olsa ve birçok işlem internet üstünden yapılıyor olsa da resmi evraklar faturalar taahhütnameler ve daha pek çok matbu olan form elden gönderilmek durumundadır. Gönderiminde en hızlı çözüm günümüzde uçak kargo hizmeti olmaktadır. Firmamız güvencesiyle verilmekte olan bu hizmet ile birlikte çok kısa bir sürede istediğiniz her yere kargolarınızı gönderebilirsiniz. Sadece evrakları değil daha büyük ebattaki gönderi türlerini de içine alan geniş bir konseptte hizmet verilmektedir.

Diğer bütün kargo tiplerinin aksine uçak kargo en hızlı teslimat özelliği taşımakla birlikte son derecede güvenlidir. Kargolarda herhangi bir deformasyon meydana gelmeden istenen her türlü il dışı teslimatlar da bu yöntem firmamız güvencesiyle devreye girebilmektedir. Normal şartlarda kargo teslimatları en kısa sürelerde 48 saati bulduğu düşünüldüğünde uçak kargo hizmeti ile birlikte istenen ile teslimatlar 24 saat gibi çok kısa bir sürede yapılabilmektedir. Son derece acil olan kargo gönderimlerinde devreye gelebilecek olan bu hizmetten faydalanıldığında sorunsuz bir şekilde teslimat gerçekleştirilmektedir. Kargonuz sizin talebiniz ile birlikte adresinizden alınarak son derece modern uçaklarla birlikte il dışlarına teslim edilebilmektedir. Teslimat sırasında yine nokta atışı olarak istediğiniz adrese teslimat yapılmaktadır. Uçak kargo hizmeti ile birlikte sadece yurtiçinde değil aynı zamanda yurt dışı gönderilerinizde de kullanılabilmektedir.

İstediğiniz objeleri veya materyalleri çok kolay bir şekilde gönderebilmek için hizmet konsepti içerisinde ek olarak çok farklı uygulamalar da bulunabilmektedir. Bozulabilecek gıda türü gönderilerin özel olarak tasarlanmış haznelerde götürüldüğü uçak kargo hizmetinde aynı zamanda canlı hayvanlar da taşınabilmektedir. Soğuk zincir ekipmanlarının da eşlik ettiği kargo hizmetinde son derece değerli olan altın gümüş gibi materyaller de özel şekilde taşınabilmektedir. Sağlık sektörü için oldukça önemli olan ilaç taşımacılığında da tercih edilen bu gönderi hizmetinde önem derecesi yüksek tehlikeli maddelerin ve hassas bir şekilde kargolanıp gönderilmesi imkânı bulunmaktadır.

Uçak Kargo Hizmeti

Günümüzde insanlar için en kıymetli olan şey mutlaka zamandır. Bu noktadan hareket etmekte olan firmamız size zaman kazandırmakta önemli olan gönderilerinizi çok kısa bir sürede istediğiniz adrese teslim edebilmektedir. Karayollarının trafik durumu ülkemizde oldukça büyük bir problem teşkil ettiğinden dolayı kargoların gönderilmesinde uçak kargo en hızlı çözüm olarak dikkat çekmektedir. Bu noktadan hareket etmekte olan firmamız bir opsiyon olarak sunmuş olduğu uçak kargo hizmetiyle sadece yurtiçinde değil yurtdışı gönderilerinizde de sizin yanınızda bulunmaktadır. Çok geniş bir ürün portföyüne yer vermekte olduğumuz Kargo hizmetimiz ile birlikte güven içerisinde en önemli evraklarınızı dahi sorunsuzca gönderebilmektesiniz. Ayrıca canlı hayvan gıda taşımacılığı çeşitli makinelerin gönderilmesi büyük ebattaki iş araç ve gereçlerinin naklinde bile firmamız nitelikli olan uçak kargo hizmetiyle size destek sunabilmektedir.

Hizmet çıtasını sürekli olarak bir adım yukarı taşımakta olan firmamız yurtiçi hizmetine ek olarak yurtdışı uygulamalarıyla da göz doldurmaktadır. Ülkemizin ciddi anlamda bir nüfus yoğunluğunun bulunduğu Avrupa Asya ve daha pek çok yere kurumumuz sayesinde istediğiniz gönderileri iletebilmektesiniz. Böylece çok kısa bir süre içerisinde en küçük ebatlı olan gönderilerden çok büyük hacimdeki kargolarınıza kadar geniş bir hizmet portföyü ile yurtdışı uçak kargo opsiyonumuzdan faydalanabileceksiniz. Bu sayede hassasiyet derecesi yüksek olan kargolarınızın herhangi bir şekilde deformasyona uğramadan ve zarar görmeden adrese teslim edilmesi mümkün olacaktır.

Firmamız alanında bir marka değer olarak istediğiniz ebattaki bütün gönderileri Yurtiçi ve yurt dışında uçak kargo hizmeti konseptinde taşıyabilmektedir. Sözleşmeli faturalı ve garantili olarak taşıma hizmeti verdiğimizden dolayı hiçbir şekilde zarar görmeden en uzak ülkelere bile yurt dışı uygulamamızdan istifade ederek istediğiniz her şeyi gönderebilirsiniz. Son derece uygun fiyatlar belirlendiğinden dolayı kısa sürede adrese teslimat yapılmakta böylece müşteri memnuniyeti üst seviyelerde tutulmaktadır. Eğer sizin de yurt dışı gönderileriniz varsa mutlaka firmamızla iletişime geçmeli ve kaliteli uygulamalardan istifade etmelisiniz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×