İçeriğe geç

Dudullu Kurye

Dudullu Kurye
Dudullu Kurye

Dudullu kurye olarak, yeni nesil kurye hizmetlerimiz ile uygun fiyatlı çözüm ortaklığı sunuyor, iş ve özel hayatınızı kolaylaştırmak için çalışıyoruz. İstanbul’un ve Türkiye’nin her yerine, gün içerisinde hasarsız teslimat garantisi ile çalışıyoruz. Kişiye ve duruma özel taşımacılık seçeneklerimizle ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyor, %100 müşteri memnuniyeti oluşmasını sağlıyoruz.

Profesyonel ve güler yüzlü bir ekip, genç bir filo, modern teknoloji ve yeterli donanımı birleştirdiğimiz hizmetlerimizle sektöre yön veren hizmetler sunuyoruz. Yenilikçi bir anlayışla hizmet vermeye başladığımız ilk günden beri, hep daha iyisini sunmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Kesintisiz bir şekilde devam ettirdiğimiz kurye hizmetlerimizden kolayca yararlanmanız için 7/24 ulaşabileceğiniz çağrı merkezimizle hizmetinizdeyiz. İster kurumsal telefon numaralarımızdan ister resmi web sitemizden bizlere ulaşarak, kurye talebiniz olduğunuz bildirmeniz yeterli.

Gönderinizin içeriği, teslimat adresi ve nereden alınacağı gibi bilgileri paylaşarak, teslimat sürecinin hızlıca başlatılmasını sağlayabilirsiniz. Seçeceğiniz hizmet tipine bağlı olarak, bulunduğunuz konuma en yakın kuryemiz yönlendirilecek, gönderinizi teslim alıp, tam zamanında teslimatı tamamlayacaktır.

Hizmetlerimizde müşterilerimizin rahatını ön planda tutan bizler, evlerinizden bile ayrılmadan tüm kurye işlemlerinizi tamamlamanızı sağlıyoruz.

Dudullu Kurye Hizmeti

İstanbul içerisinde başladığımız hızlı ve güvenli kurye hizmetlerimize, önce çevre illeri sonrasında tüm Türkiye’yi dahil ederek devam etmekteyiz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun şekilde farklı kurye seçenekleri sunuyor, en kolay çözümleri hayatınıza dahil ediyor, işiniz için uygun fiyatlı bir çözüm ortaklığı oluşturuyoruz. Tüm bunları, Dudullu kurye hizmetimizle sağlıyor, nerede olursa olsun gönderinizi alıcısına aynı gün güvenle teslim ediyoruz.

Firma olarak tüm taleplerinizde çözüm odaklı bir yaklaşım benimseyerek çalışmaktayız. Müşterilerimiz gibi taleplerinin de farklı olacağını biliyor, Dudullu kurye ekibimizle her duruma özel farklı hizmet seçenekleri sunuyoruz.

  • Gün içerisinde en fazla 240 dakikada teslimat sağlayan normal kurye,
  • 60 ila 90 dakika arasında teslimat sağlayan express kurye ve
  • 45 ila 60 dakika içerisinde teslimat sağlayan Vip kurye, sunduğumuz hizmetlerden sadece bazıları.

Şehir içi ya da şehir dışı tüm gönderilerinizde, kişiye özel çözümlerimizle hizmetinizdeyiz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×