İçeriğe geç

Feneryolu Kurye

Feneryolu Kurye
Feneryolu Kurye

Feneryolu kurye hizmetlerimizle Kadıköy ilçemizin sınırları içindeki semtimiz genelinde semtimizle bütün İstanbul’un diğer adresleri arasında taşımacılık yapıyoruz. Hatta sadece büyükşehirler de sınırlı kalmıyor, çevre iller ile semtimiz arasında da acil taşınması gereken paketlerinizi taşımayı sürdürüyoruz.

1994 yılından bu yana her biri alanında deneyimli, bilgi birikimi yüksek, özverili, güler yüzlü ve her zaman kendini geliştiren bir ekiple çalışıyoruz. Tamamı modelli, bakımları aksatılmadan yapılan, en modern teknolojilere sahip araçlarımızla taşıma yapıyoruz. Sektörü öncü ve lider firmalarından birisi olarak her zaman müşteri odaklı çözümler üretiyoruz.

Feneryolu kurye özellikle son dönemde çok yoğun ilgi görmektedir. Bunda geleneksel kargoların yetersiz kalması, büyükşehir trafiğinin ve nüfusunun çok yoğunlaşması, yaşam standartlarının değişmesi en temel etkenlerdir. Ayrıca online alışverişin yaygınlaşması da moto kuryeye rağbeti arttırmış ve firmamız bu alanda her defasında beklentilerin üzerine çıkmayı başarmıştır.

Yasal olarak engeli bulunmayan yüzlerce üründe hizmet verebiliyoruz. Başarıyla çikolata, meyve, yedek parça, evrak, paket, yemek, tekstil, kimlik, dergi, basın, pasaport, bilgisayar, gıda, hediye, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, numune, tablet, telefon, ilaç, fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, çiçek, davetiye, ruhsat, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop ve çok daha fazlasını her gün alıcısına ulaştırıyoruz.

Feneryolu Kurye Hizmeti

Feneryolu kurye alanında faaliyetlerimize başladığımız andan bu yana sürekli bir ilerleme mevcuttur. Bu nedenle bizler daima değişen ve gelişen ihtiyaçlara en uygun çözümleri sağlıyoruz. Bunun için farklı kurye seçenekleri oluşturuyor, ihtiyaca en uygun seçimi yapabilmenize yardımcı oluyoruz.

İstanbul içindeki herhangi iki adres arasında ya da şehirlerarası acil gitmesi, gelmesi gereken paketlerinizde yanınızda oluyoruz. Semtimizle İstanbul’un en uzak yerleri arasında en geç 240 dakikada teslimat yapıyoruz.

Motorlu kurye hizmetlerimiz günün her saati aralıksız devam etmektedir. Bu sayede akşamları ve geceleri de taşınması gereken bütün acil paketleriniz gerek motorlarımızla gerek arabalarımızla güvenli biçimde taşınmaktadır.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×