İçeriğe geç

Beşyüzevler Kurye

Beşyüzevler Kurye
Beşyüzevler Kurye

Beşyüzevler kurye olarak kalabalık ve trafiği yoğun bir semtte hizmet veriyoruz. Bunun için bütün kuryelerimiz trafikte son derece dikkatli ve titiz davranıyor. Trafik kurallarına uydukları gibi, semtin ara sokaklarını, caddelerini çok iyi biliyor. Bu sebeple de semtimiz ne kadar yoğun olursa olsun en dakik şekilde istenen adreste olmayı başarıyor.

Yılların tecrübesiyle ve nitelikli personelimizle 7/24 hizmet veriyoruz. Bu sebeple de günün her anında trafikte olan motorize ekiplerimiz, bölgeye son derece hâkimler. Bu da işlerini kolaylaştırdığı gibi sorunsuz bir teslimat gerçekleştirmelerini de sağlıyor.

Beşyüzevler kurye ekiplerimiz, semt sakinlerimizin bireysel gönderilerini taşıdığı gibi işletmelerin, hukuk bürolarının, bankaların vb. gibi pek çok meslek dalından kişiye hizmet veriyor. Teslim ettiği paket her ne içeriyorsa içersin her zaman dikkatli ve özenli davranıyor. Kuryelerimiz taşıdıkları paketin sorumluluğunu da aldıkları için son derece dikkatli bir teslimat süreci gerçekleştirir.

Güvenlik her zaman ilk sıralarda öncelik verdiğimiz hizmet düsturlarımız arasındadır. Her müşterimiz için paketinin sağlam ve muhafazalı şekilde alıcıya ulaştırılması önemlidir. Bu sebeple her gönderi bizim için değerlidir.

Beşyüzevler Kurye Hizmeti

Beşyüzevler kurye ekiplerimiz gerek sahada gerekse kurumda her an hizmete hazırdır. Bunun için motosikletlerimizin bakımları aksatılmaz. Yolda sorun çıkmasını istemeyiz. İstemediğimiz bir aksilikle karşılaşıldığında da sahada bekleyen motorize ekiplerimiz hemen destek vererek teslimatın aksamasına engel olur.

Müşterimizin istediği hızda ve zamanda gerçekleştirdiğimiz kurye hizmeti, kalitesinden dolayı her zaman takdir toplar. Firmamızın yıllara yayılan tecrübesi, alanında profesyonelce hizmet veren ekibi, kaliteli donanımı sayesinde hizmetler istenildiği gibi gerçekleşir.

Acil Moto Kurye firmamız, sağladığı pek çok avantajla müşterisinin takdirini toplar. Kurumlarla kurduğu işbirlikleri ve verdiği kaliteli hizmet sonucu 1994’ten beri sektörde varlığını en iyi şekilde devam ettirmiştir. Yılların getirdiği tecrübeler sonucu, hem kaliteyi koruyup hem de ekonomik fiyatlarla hizmet verebilmektedir. Müşterisinin en iyi hizmeti hak ettiğini düşünerek her hizmet unsuru için ayrı bir dikkat ve özen gösterir.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×