İçeriğe geç

Göktürk Kurye

Göktürk Kurye
Göktürk Kurye

Göktürk kurye hizmetlerimizle Eyüpsultan ilçemizin merkezi mahallelerinden birisi olan mahallemiz içindeki bütün adresler arasında, mahallemizle İstanbul’un diğer bütün mahalleleri arasında ve çevre illerle mahallemiz arasında taşımacılık yapıyoruz. Özellikle son çeyrek asırda kurye ihtiyaçları çok fazlalaşmıştır. Değişen ve gelişen teknoloji, ulaşım ve iletişim olanakları, online alışveriş gibi etmenler kuryeye talebi arttırmıştır.

Acil Moto Kurye olarak mahallemizde her zaman kalitenin ve güvenin değişmez adresiyiz. Bunda en büyük pay sahibi uzman ekibimizdir ve ekibimizin tamamı alanında uzman, yenilikçi, güler yüzlü, kendini sürekli geliştiren, çözüm odaklı, deneyim sahibi ve güvenilir kişilerden oluşmaktadır. Çağrı merkezimize ulaştığınız anda bütün süreç kontrol altına alınmakta, kolay ve zahmetsiz taşıma deneyimi sunulmaktadır.

Göktürk kurye hizmetlerimiz hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimizin tercihi olmaktadır. Hizmetlerimiz her zaman bir sistem dahilinde ilerlemekte, bunun için süreç, çağrı merkezimize ulaştığınız anda başlamaktadır. Ardından randevu saatinde kuryemiz paketinizi almakta ve teslim etmek üzere harekete geçmektedir. Vadedilen sürede paketiniz alıcısına ulaştırılmakta ve tarafınıza bilgi verilmektedir.

Firma olarak yıllardır farklı kurye çeşitleriyle çözüm üretiyoruz. Bu sayede ihtiyacınıza en uygununu seçebilmenizi sağlıyoruz. Normal kuryemizle İstanbul’un en uzak noktasına üç saatte teslimat yapabiliyoruz. Ekspres kuryeyle bu süreyi 90-120 dakikaya indiriyoruz. Vip kurye ile ise 45-60 dakikada paketlerinizi alıcılarına ulaştırıyoruz. Motorla taşınamayacak ölçü ve ağırlıktaki paketlerinizi de aynı kalitede arabalı kurye hizmetlerimizle taşıyoruz.

Göktürk Kurye Hizmeti

Göktürk kurye faaliyetlerimizle çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, fatura, paket, yemek, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, matbuat gibi toplu dağıtım, evrak, plaka, eşya, bilet, anahtar, laptop tarzı bütün ürünlerinizde hizmet verebiliyoruz.

Kurye hizmetlerinin en temel tercih nedenlerinden birisi güvenli olmasıdır ve Acil Moto Kurye olarak her zaman paketlerinizi özel saklama alanımızda taşıyor, karışma, kaybolma, hasar alma gibi olumsuzluklar yaşanmadan teslim ediyoruz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×