İçeriğe geç

Davutpaşa Kurye

Davutpaşa Kurye
Davutpaşa Kurye

Davutpaşa kurye işletmesi olarak her zaman sunduğumuz tüm hizmetlerin en büyük hedefi müşterilerimizin memnuniyet seviyelerinin yüksek olmasını sağlamaktır. Bu hedef uğruna uzun süren çalışmalar yapmakta ve bünyemizde pek çok özellik bulundurmaktayız. Bu özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Uygun fiyatlar,
  • Hızlı hizmetler,
  • Güvenilir hizmetler,
  • Fazla sayıda bulunan teslimat seçenekleri,
  • Fazla sayıda bulunan ödeme seçenekleri,
  • Teknoloji kullanımı vb.

Sıraladığımız bu özelliklerin bünyemizde bulunması her zaman müşterilerimizin memnuniyet seviyelerin en yüksek noktalarda yer almasını sağlamaktadır. Ayrıca işletme olarak sıralanan bu özelliklerin düzenli olarak geliştirilmeleri için çalışmalar ve araştırmalar yapmaktayız. Müşterilerimizin aldıkları hizmetlerden memnun olmaları bizler için her zaman en önemli konu olmaktadır.

Davutpaşa kurye işletmesi olarak tüm müşterilerime uygun olan teslimat yöntemleri geliştirmekte ve sunduğumuz hizmet bünyesine monte etmekteyiz. Müşterilerimizin sipariş verme aşamasında tercih etmelerini sağlamakta ve o tercihlere göre detaylı bir şekilde hizmet sunmaktayız. Temassız teslimat seçeneği, randevulu teslimat seçeneği, zili çalmadan (rahatsız etmeden) teslimat seçeneği ve daha pek çok teslimat seçeneği bünyemizde bulunmaktadır.

Davutpaşa Kurye Hizmeti

Kurye hizmeti sunan işletme olarak her zaman kendisini geliştiren elemanlar ile çalışmayı sağlamaktayız. Bünyemizde hizmet veren kurye elemanları gelişime ve öğrenmeye açık olan elemanlardan oluşmaktadır. Düzenli olarak araştırmalar ve çalışmalar yapan bu elemanlar her geçen gün kendilerini geliştirmekte ve sürekli olumlu geri dönüşler almaktadır. Bu durum da işletmemizin tercih edilen işletmeler arasında yer almasını sağlamaktadır.

Davutpaşa kurye isimli işletme olarak güvenli bir şekilde kurye hizmeti sunabilmek adına her zaman çok fazla sayıda özelliği bünyemizde bulundurmakta ve yeni özellikleri keşfedilmek için çalışmalar yapmaktayız. Siparişlerinizin içerisinde bulunan ürünlerinizin hasarsız, eksiksiz ve hızlı bir şekilde sizlere sunuluyor olması güvenli hizmet konusunu başardığımızı ortaya koymaktadır. Müşterilerimizin hizmet aldığı işletmeye güveniyor olması en önemli konular arasında yer almaktadır.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×