İçeriğe geç

Gayrettepe Kurye

Gayrettepe Kurye
Gayrettepe Kurye

Beşiktaş sınırları içinde yer alan Gayrettepe semtimiz son dönemde çok hızlı bir gelişim kaydetmektedir. Bugün nüfusu 15 binin üzerine çıkmıştır ve yüzlerce işletme, firma, işyeri, iş merkezi, sağlık kurumu, eğitim kurumu ve dahası faaliyetlerine devam etmektedir.

Günün her saatinde hareketli ve yoğun bir yaşamın olduğu semtimizde en temel ihtiyaçlardan birisi taşımacılıktır ve Gayrettepe kurye hizmetlerimizle yıllardır profesyonel çözümler sunuyoruz. Bireysel ve kurumsal her türlü paketin istediğiniz adresten alınıp belirteceğiniz adrese ulaştırılmasını sağlıyor, her açıdan avantaj sunuyoruz.

Gayrettepe kurye hizmetlerimizle her zaman esnek çözümler sunuyor, günün her saatinde paket gönderebilmenize ya da teslim alabilmenize yardımcı oluyoruz.

Tamamı profesyonel ekibimizle birlikte evrak, paket, yemek, çikolata, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz.

Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, meyve, yedek parça, tekstil, dergi, basın, ruhsat, bilet, anahtar, laptop plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım ve daha yüzlerce farklı ürünü hemen her gün semtimizle başka noktalar arasında taşıyoruz.

Gayrettepe Kurye Hizmeti

Gayrettepe kurye sektörünün lider firmalarından birisi olarak her zaman her ihtiyaca cevap vermeyi hedefliyoruz. Bunun için çok farklı kurye çeşitleriyle öne çıkıyor ve paketinizin aciliyetine, gönderi zamanına ve bütçenize göre en uygun seçimi yapabilmenizi saplıyoruz.

Motorlu kurye hizmetimizle İstanbul içindeki adresler arasında ya da semtimizle çevre iller arasında acil gitmesi, gelmesi gereken her türlü paketinizi taşıyoruz. Acil motorlu kurye ile en acil taleplerinizi cevaplandırıyor, İstanbul içindeki en uzak noktalara dahi 90 dakika içinde teslimat sağlıyoruz.

Şehirlerarası kurye ile semtimizle İstanbul dışındaki iller arasında taşınmasını istediğiniz paketlerinizi taşıyoruz. Uçak kargo ile ise havayoluyla taşınmasını istediğiniz paketler için bütün havalimanları ile Gayrettepearasında hizmet veriyoruz.

Semtimizde zaman zaman motorlarla taşınamayacak ağırlık ve özelliklerde paketler olabilmektedir. Arabalı kurye hizmetimizle bu tür paketlerinizi taşıyor, aynı kalite ve güvenilirlikte en uzak noktalara dahi aynı gün içinde teslimat yapıyoruz. Bütün bu hizmetleri en uygun kurye fiyatlarıyla taçlandırıyoruz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×